تایمر شمارش معکوس ترافیک 500 میلی متر

تایمر شمارش معکوس 500 میلی متر ترافیک

امروز ، من یک تایمر 500 میلی متری شمارش معکوس ترافیک را معرفی می کنم ، که مورد پسند بسیاری از کشورها است. به خصوص می توان آن را به عنوان یک عملکرد یادآوری برای شمارش معکوس در تقاطع غار یا در مسیر راه استفاده کرد.

اجازه دهید ابتدا برخی از ویژگی های این محصول را توضیح دهم.

1. با استفاده از دانه های لامپ تراشه تایوان Epistar با روشنایی بالا ، رنگ چشم نواز است ، رنگ مشخص است و بدون توجه به روز و شب از دید خوبی برخوردار است. افت کم ، روشنایی یکنواخت ، کروماتوگرام استاندارد ، عمر طولانی. در مقایسه با منابع نوری سنتی (مانند لامپ های رشته ای ، لامپ های هالوژن تنگستن) ، صرفه جویی در مصرف انرژی حدود 85٪ است.

2. مدار تشخیصی که ما طراحی کردیم دارای توابع ایزوله و ضد تداخل است که می تواند ولتاژ تداخل اوج 120 ولت یا ولتاژ نشت را فیلتر کند. طراحی منحصر به فرد مدار ، از طریق یک مدار توزیع نوری خاص ، نور می تواند یک اثر یکنواخت را به دست آورد. مدارهای مخلوط به هم پیوسته و مستقل هستند. یک مهره لامپ آسیب دیده است و تاثیری در عملکرد سایر چراغ های LED ندارد. سطح برد PCB با یک پوشش مات تصفیه می شود تا چراغ سیگنال ترافیک بدون تداخل و قابلیت اطمینان بالا بدرخشد.

تایمر شمارش معکوس 500 میلی متر ترافیک

3.   تایمر شمارش معکوس NobTra از فناوری کنترل میکرو رایانه استفاده می کند ، که می تواند به طور خودکار زمان چراغ های سیگنال راهنمایی و رانندگی را در زمان واقعی تشخیص یا دریافت کند. داخلی نرم افزار و مدار دیده بان سخت افزار آن را پایدار و قابل اعتماد می کند. با استفاده از پردازنده CPU برای زمان بندی ، می توان به طور خودکار زمان روشن و خاموش شدن چراغ های راهنمایی را بدون تنظیم دستی ردیابی کرد. وقتی در زمان چراغ راهنمایی خطایی رخ دهد ، تایمر شمارش معکوس می تواند به طور خودکار اصلاح شود.

چراغ سیگنال ترافیک

4. تایمر تایمر شمارش معکوس ترافیک NobTra 500 mm از ولتاژ ثابت Meanwell و منبع تغذیه منبع ثابت برای اطمینان از کیفیت محصول پایدار استفاده می کند. اندازه کوچک ، سبک وزن ، مصرف کم برق ، ولتاژ خروجی پایدار و مقاومت خوب در برابر ولتاژ معکوس. با دامنه ولتاژ گسترده سازگار شوید. 110 ~ 220 ولت ، 12 ~ 24 ولت می تواند به طور معمول کار کند.

5. شمارش معکوس NobTra   تایمر   چراغ های راهنمایی سری دارای انواع محوطه ها برای پاسخگویی به نیازهای سناریوهای مختلف برنامه هستند. در میان آنها ، پوسته های تایمر شمارش معکوس 200 میلی متر ، 300 میلی متر و 400 میلی متر از مواد PC با سبک ، سختی بالا و انعطاف پذیری بالا ساخته شده اند. کاملاً با سیلیکون مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش مهر و موم شده و آب نشت نمی کند. کل تایمر شمارش معکوس دارای وزن کم و نصب آن آسان است. تایمر شمارش معکوس ترافیک 500 میلی متری از پروفیل های آلومینیومی با کیفیت بالا ، یکبار مصرف آلومینیوم ریخته گری ، قوی و بادوام ، مناسب برای انواع آب و هوای بد استفاده می کند.

تایمر شمارش معکوس

6. سایه بان آلومینیومی از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می کند تا بر رنگ نور تأثیر بگذارد. فرآیند پاشش پودر الکترواستاتیک در دمای بالا اتخاذ شده است ، که زنگ زده نیست و اکسیداسیون آن آسان نیست. این ماده در برابر درجه حرارت بالا ، سرمای شدید ، تغییر شکل ، پیری ، ضد آب و ضد رطوبت مقاوم است.

محدوده زمان بندی گسترده: دامنه تایمر شمارش معکوس یک رقمی 1-9 ثانیه است.

زمان بندی تایمر شمارش معکوس دو رقمی 1-99 ثانیه ؛

دامنه تایمر شمارش معکوس دو و نیم ساعت و 1-199 ثانیه است.

بازه زمانی تایمر شمارش معکوس سه رقمی 1-999s است.

8.   ترکیب تایمر شمارش معکوس: تایمر شمارش معکوس + چراغ های پیکان ، تایمر شمارش معکوس + چراغ های راهنمایی برای توپ کامل ، تایمر شمارش معکوس + چراغ های عابر پیاده و غیره

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us