کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز در فروش داغ

کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز                                           سری 4 فاز   کنترل کننده ترافیک در فروش داغ

  کنترل کننده ترافیک 4 فاز که چهار مجموعه فاز را خارج می کند. این حالت کنترل چند برنامه ای و چند برنامه ای ، تنظیمات برنامه ، استفاده آسان ، ساختار ساده ، نصب راحت ، سیم کشی ساده و تحقق کل تقاطع را دارد.   Noble OPTO یک کنترل کننده چراغ راهنمایی پیشرفته تر تولید کرده است. این   مقاله عمدتا در مورد نسل دوم   هوشمند   کنترل کننده چراغ راهنمایی. کنترل کننده چراغ راهنمایی هوشمند هوشمند اصلی نسل دوم برای بسیاری از تقاطع ها از جمله چهار راه ، سه راه و دو راه تقاطع مناسب است. کنترل کننده از راه دور و ارتباطات اینترنتی پشتیبانی می کند.    

ویژگی های   کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز  

1 اندازه کوچک و سبک وزن :   کنترل کننده ترافیک 4 فاز اندازه کوچک ، فقط 154 * 110.5 * 59 میلی متر و 500 گرم وزن ، حمل آسان ، کاهش هزینه های حمل و نقل و نصب آسان. آن ' کوچکتر از آن است که فکر می کنید

کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز

2. عملکرد پایدار:   با یک سیستم کنترل تعبیه شده ، عملکرد پایدار و قابل اعتماد است.

3.   ضد تداخل داده ها:   داده های بی سیم الگوریتم تصحیح خطای FEC ، الگوریتم رمزگذاری ، توانایی ضد تداخل و امنیت اطلاعات را بسیار بهبود می بخشد.

4.   ذخیره اطلاعات:   پارامترهای کاری مانند دوره زمانی و برنامه می توانند به مدت 10 سال ذخیره شوند.

کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز

5.   صرفه جویی در زمان:   کنترل کننده ترافیک TM-4 با استفاده از تراشه ساعت با دقت بالا می توان به مدت نیم سال در مصرف برق بدون خطا صرفه جویی کرد.

6.   چند زمانه و چند برنامه ای:   30 دوره زمانی می تواند تنظیم شود ، می تواند 200 برنامه را پشتیبانی کند. خاموش کردن ثابت وجود دارد.   منو ، منوی بوت ، منوی فلش زرد ، منوی خطا.

7.   شبیه سازی خروجی در زمان واقعی:   کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز وضعیت هر پورت خروجی را در زمان واقعی نشان می دهد.

8.   عملکرد دستی: کنترل کننده ترافیک w با عملکردهای پله دستی ، سبز غیرمجاز ، اجباری ، قرمز کامل ، چشمک زن زرد و غیره.

9.   ویرایش فاز:   کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز خروجی فاز را می توان با توجه به نیاز واقعی برنامه ریزی کرد.

10.   تنظیمات WIFI:   4 فاز کنترل کننده ترافیک suooprting اتصال فای ، تنظیمات تلفن همراه نیازی به باز کردن کابینت ، تنظیم کنترل کننده ترافیک است.

کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز

11.   مسکن محفظه کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز   ABS    

12.   سازگار با دستگاه های مختلف:   سازگار با تلفن های همراه ، رایانه لوحی ، رایانه و سایر دستگاه ها و سازگار با سیستم Android.

ویژگی های نرم افزار

رابط کاربری دوستانه انسان و کامپیوتر پیکربندی تقاطع ها را آسان می کند. با جدیدترین فناوری برنامه نویسی چند همزمان و خالص و چند رشته ای ، می تواند با سیستم عامل های سخت افزاری چند هسته ای سازگار شود و از منابع سخت افزاری استفاده کامل کند.

نظارت آنلاین می تواند وضعیت عملکرد هر دستگاه کنترل تقاطع و چراغ راهنمایی را کنترل کند ، به موقع گزارش خطاها و ثبت در پایگاه داده برای کمک به تجزیه و تحلیل و نگهداری سیستم. ویژگی های بیشتر را می توان سفارشی کرد.

پارامترهای فنی   کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز:

ولتاژ منبع تغذیه: AC120 ~ 220V + 20٪ فرکانس: 50 ~ 60 هرتز
دمای کار: -40 ~ + 60C رطوبت کاری: < 95٪
فاصله WIFI: < 10 میلیون وزن: 500 گرم
اندازه محصول: 154 * 110.5 * 59 میلی متر روش اشکال زدایی: با Wi-Fi با رایانه / تلفن ، اشکال زدایی برنامه متصل شوید.

 

      از زمان تاسیس این شرکت ، ما اهمیت ارائه محصولات با کیفیت خوب و بهترین خدمات پس از فروش قبل از فروش را درک می کنیم و همیشه در تلاش هستیم تا ظرفیت طراحی و تولید خود را ارتقا دهیم.

    ما از یک تیم مدیریتی ، تیم ماهر طراحی و توسعه برخورداریم.   ISO9001: 2000 سیستم کنترل کیفیت دقیق و گواهینامه CE ، RoHS.   علاوه بر این ، بیشتر محصولات ما مانند کنترل کننده ترافیک سری 4 فاز به بازار خارج از کشور صادر می شود

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us