ردیاب حلقه خودرو با یک یا دو کانال

آشکارساز حلقه خودرو NOBLE

ردیاب حلقه خودرو ردیاب حلقه خودرو

NOBLE Vehicle Loop Detector برای هر مکانی که باید وسایل نقلیه شناسایی شود ، به عنوان مثال برای نظارت و محافظت ایمن از راه های دسترسی یا شمارش وسایل نقلیه استفاده می شود. از سیگنال خروجی می توان برای کنترل مکانیزم های محرک درب و دروازه ، موانع عملیاتی ، کنترل سیستم های چراغ راهنمایی یا فعال کردن توزیع کننده های کارت در پارکینگ ها استفاده کرد. و یک کانال وجود دارد و دو کانال می تواند انتخاب شود.

مزیت حلقه خودرو ردیاب

1 ارزش استقرایی

دلیل اینکه ما می توانیم مدل های فوق را تشخیص دهیم این است که ردیاب های وسایل نقلیه ما طیف سنجش بسیار گسترده ای دارند. ما به یک محدوده سنجش فوق العاده گسترده از 15μH تا 2000μH دست یافته ایم و بسیاری از محصولات مشابه در بازار دارای محدوده سنجش فقط 150μH-300μH هستند. دامنه فقط برای تشخیص ماشین های کوچک مناسب است. هنگام تشخیص وسایل نقلیه سنگین ، دامنه حساسیت تغییر می کند. اگر مقدار تشخیص بیش از 300μH باشد ، عملکرد اشتباهی از دروازه یا در وجود خواهد داشت ، ممکن است وسیله نقلیه خطرناک باشد ، و با تشخیص نوع خودرو بسیار باریک ، بسیاری از ورودی ها و خروجی ها اغلب دارای چندین نوع وسیله نقلیه هستند ، بنابراین مشکل بزرگ این است که برنامه بسیار انعطاف پذیر نیست. اما ردیاب حلقه خودرو JUTAI می تواند این مشکلات را برطرف کند.

ردیاب حلقه خودرو

2. نصب سیم پیچ حلقه ای انعطاف پذیر

از آنجایی که آشکارسازهای NOBLE از این مزیت غیر قابل تعویض برخوردارند ، دامنه تشخیص فوق العاده گسترده 15μH-2000μH است ، بنابراین هنگام ساخت مجدد بسیار انعطاف پذیر هستیم ، تا زمانی که در حال بررسی هستیم مشخصات سیم پیچ ما می تواند بزرگ یا کوچک باشد. بین محدوده تشخیص ، ما معمولاً می توانیم اندازه سیم پیچ خود را با توجه به عرض جاده برنامه ریزی کنیم. علاوه بر این ، اگر مدل های وسیله نقلیه بیشتری در ورودی و خروج مورد توجه قرار گیرد ، ما معمولاً از مهمانان خود می خواهیم که پیچ های پیچشی را به طور مناسب افزایش دهند. مشکل مدل ؛ آشکارساز حلقه 150-300μH در بازار معمولاً به استانداردهای بسیار سختگیری نیاز دارد. معمولاً به طول 1 متر و عرض 2 متر نیاز دارد. بنابراین ، بسیاری از تقاطع های کوچک و جاده های باریک راهی برای استفاده ندارند. علاوه بر این ، هیچ راهی برای حل مشکل تشخیص مدل چندگانه ماشین وجود ندارد.

ردیاب حلقه خودرو

3. حساسیت و فرکانس

NOBLE Loop Detector دارای 16 سطح حساسیت است و مشتری می تواند با توجه به شرایط خاص ، حساسیت را تنظیم کند. در همان زمان ، ردیاب وسیله نقلیه ما دارای 4 فرکانس کاربرد مختلف است. برای برخی موارد با ورودی و خروجی بسیار نزدیک ، ما با شماره گیری تنظیم انعطاف پذیر فرکانس های مختلفی را تنظیم می کنیم ، که به طور موثر این مسئله را حل می کند که فاصله سیم پیچ خیلی کوتاه است و باعث ایجاد همان فرکانس می شود. مشکل تداخل

ردیاب حلقه خودرو

4. کاربرد ردیاب حلقه خودرو

با توجه به این مزایای بسیار کاربرپسند ، ردیاب های خودروی ما به طور گسترده ای در سیستم های کنترل دروازه ، سیستم های کنترل دسترسی پارکینگ ، سیستم های کنترل دروازه نورد ، سیستم های اخذ عوارض بزرگراه ها ، سیستم های کنترل ترافیک و کار با کنترل کننده های JUTAI و چراغ های راهنمایی برای استفاده در استفاده می شود. برخی از سیستم های هشدار گوشه ای خاص.

vehicle loop detector

من معتقدم که مشتریان از محصولات ما استفاده می کنند ، ما از کیفیت و خدمات خود بسیار راضی خواهیم بود! برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید www.nobleled.com

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us