200 میلی متر چراغ راهنمایی با قدرت بالا برای فروش

معرفی چراغ های راهنمایی با قدرت بالا 200 میلی متر

چراغ راهنمایی با شار بالا 200 میلی متر پس از سالها تلاش بی وقفه توسط تیم مهندسی تحقیق و توسعه ما بر اساس چراغ راهنمایی کم مصرف معمولی ساخته شده است. در مقایسه با چراغ های راهنمایی و رانندگی کم مصرف ، چراغ های راهنمایی با قدرت بالا محبوبیت بیشتری در مشتری دارند. 200 میلی متر چراغ راهنمایی با قدرت بالا مزایای زیادی دارد ، اکنون من آنها را یکی یکی معرفی می کنم. اول ، منبع نور 3pcs شار بالا 1W Osram را تصویب می کند تراشه های LED ، که روشن تر ، تابش نور یکنواخت تر ، دوز کمتر ، هزینه نگهداری کم ، طول عمر بیشتر و کیفیت تضمین شده تر است. دوم ، منبع تغذیه منبع تغذیه سوئیچینگ جدا شده ، ولتاژ ورودی گسترده ، زمان شروع کوتاه ، محافظت در برابر صاعقه ، حفاظت از ولتاژ ، و غیره ، و خروجی با جریان ثابت و ولتاژ ثابت طراحی شده است. کل منبع تغذیه لایه به لایه از طراحی تا تهیه مواد تا آزمایش پیری بررسی شده است. روند پیری دقیقاً براساس زمان مشخص شده و پیری کامل است. با قاطعیت از جاری شدن محصولات بد از کارخانه جلوگیری می کند و یک محیط کار پایدار برای منبع نور فراهم می کند.

200 میلی متر چراغ راهنمایی با قدرت بالا

سوم ، لنزهای نوری با توجه به مهره لامپ به طور مستقل مورد تحقیق و توسعه قرار می گیرند و نور اصلی دوباره ساطع می شود. در مقایسه با چراغ های راهنمایی و رانندگی کم مصرف ، چراغ های راهنمایی با قدرت بالا روشن تر ، یکنواخت تر و نور ملایم تر هستند و باعث کاهش خیره کننده چشم راننده. چهارم ، لنز فرنل دارای یک سطح صاف است ، اما می تواند به عنوان یک لنز کروی استفاده شود. از آنجا که لنز فرنل اساساً مسطح است ، می تواند فضای عظیمی را فراهم کند و وزن را کاهش دهد و فاصله کانونی از دیافراگم آن کوتاه تر است ، که با لنزهای کروی امکان پذیر نیست. بنابراین ، می توان آن را در چراغ های راهنمایی با توان بالا برای دستیابی به توزیع یکنواخت نور مورد استفاده قرار داد. پنجم ، مواد مسکن از مواد درجه صنعتی ABS + PC (پلی کربنات PC) ساخته شده است که در برابر پیری ، اسپری نمک و اشعه ماوراio بنفش و برای اطمینان از اینکه چراغ های راهنمایی برای مدت طولانی در محیط های بیرونی سخت استفاده می شوند ، یک بار قالب تزریق شده است.

LED Osram

ششم ، چراغ های راهنمایی با قدرت بالا 200 میلی متر ، کل آلومینیوم ریخته گری را برای دفع گرما تصویب می کنند ، گرمای تولید شده توسط مهره لامپ درخشان به موقع به هوا منتقل می شود و عمر مفید LED بهبود می یابد. هفتم ، تمام پیچ های ثابت بالا چراغ راهنمایی شار از 304 پیچ استیل ضد زنگ ساخته شده است. تمام پیچ ها آزمایش سخت نمک پاش را پشت سر گذاشته اند تا اطمینان حاصل کنند که در استفاده طولانی مدت در فضای باز در محیط های سخت زنگ نمی زنند. ساختار فولاد ضد زنگ برای شهرهای ساحلی مهم است. هشتم ، به طور معمول در دمای 40-60 ℃ کار می کند ، به دلیل تغییر درجه حرارت محیط ، از عملکرد طبیعی محصول جلوگیری می کند. نهم ، فتیله پایان یافته با جدول تکان دادن آزمایش می شود مونتاژ ، و ارتعاش تولید شده در هنگام حمل و نقل می تواند شبیه سازی شود ، که می تواند محصولات بد ناشی از جوشکاری را از بین ببرد و نقشی اساسی در بهبود کیفیت محصول بازی کند. دهم ، چراغ های راهنمایی با قدرت بالا 200 میلی متر ، ساختار ضد آب از آب بندی لاستیک سیلیکون انعطاف پذیر استفاده می کند قطعات حلقه ، ضد گرد و غبار ، ضد آب ، ضد شعله ، ضد پیری ، پوسته لامپ ضد ضربه ، ضد سقوط ، بدون الماس ، تهویه ، اتلاف حرارت خوب ، IP66 ضد آب است. همراه با طراحی کلی فوق العاده نازک ، سبک و نصب آسان ، ظاهر کلی زیبا است ، تعدادی از گواهینامه های ثبت اختراع را به دست آورد.

ضدآب

این مقدمه ای بر سیگنال ترافیک پرقدرت 200 میلی متری است. این نیز محصولی است که شرکت ما فروش خوبی داشته است. طول عمر آن بیشتر است و مورد اعتماد مشتریان بیشتر است.

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us