چراغ قطب راهنمایی و رانندگی LED با روشنایی بالا و ضد آب

فروش گرم با کیفیت بالا حرفه ای چراغ راهنمایی و رانندگی ضد آب LED برای هشدار

چراغ قطب راهنمایی و رانندگی

سیگنال ترافیک به طور جداگانه بر روی بازوی متقاطع و قطب عمودی تیر چراغ سیگنال نصب می شود. هنگامی که سیگنال چراغ قرمز است ، سیگنال ترافیکی لوله زیر به طور همزمان به عنوان یک چراغ قرمز نمایش داده می شود. هنگامی که چراغ سیگنال به یک نور زرد تغییر می کند ، سیگنال ترافیک به طور همزمان زرد را نشان می دهد. هنگامی که چراغ سیگنال به یک چراغ سبز تغییر می کند ، ترافیکی که سیگنال به طور همزمان به رنگ سبز نشان داده می شود. تفاوت اصلی بین این نوع سیگنال های راهنمایی و رانندگی به دنبال تیوب و چراغ سیگنال های معمولی این است که دو سیگنال ترافیکی چشم نواز به دنبال لوله روی تیر چراغ وجود دارد که می تواند با نور سیگنال تغییر کند. این نوع چراغ سیگنال شبانه روز بسیار مشهود است و ظاهر کلی آن زیبا است. از 300 متری آن قابل مشاهده است.

توضیحات محصول چراغ راهنمایی و رانندگی LED:  

بسیاری از دارندگان اتومبیل این تجربه را دارند. فقط یک خط در جاده وجود دارد یا درختانی وجود دارد که در هر دو طرف جاده راه را مسدود می کنند. وقتی چراغ های راهنمایی منتظر هستند ، راننده ' خط دید توسط درخت یا کامیون بزرگ یا اتوبوس مقابل مسدود خواهد شد و چراغ های راهنمایی در تقاطع قابل مشاهده نیستند. بنابراین ، رفتار نور سیگنال اشتباه درک می شود. به منظور حل این مشکل ، Noble Opto چراغ قطب راهنمایی و رانندگی LED را طراحی کرد. چراغ قطب راهنمایی و رانندگی جداگانه بر روی بازوی متقاطع و قطب عمودی چراغ سیگنال قطب ترافیک نصب می شود. هنگامی که سیگنال نور قرمز است ، چراغ قطب LED به طور همزمان به عنوان یک چراغ قرمز نمایش داده می شود. هنگامی که چراغ سیگنال به نور زرد تغییر می کند ، سیگنال ترافیک زیر لوله به طور همزمان زرد را نشان می دهد. هنگامی که چراغ سیگنال به یک چراغ سبز تغییر می کند ، چراغ قطب LED به طور همزمان به رنگ سبز نشان داده می شود.

چراغ قطب راهنمایی و رانندگی                                             چراغ قطب راهنمایی و رانندگی

تفاوت اصلی بین این نوع چراغ قطب راهنمایی و رانندگی LED با چراغ سیگنال معمولی این است که دو چراغ قطب سیگنال ترافیکی چشم نواز روی تیر چراغ وجود دارد که می تواند با چراغ سیگنال تغییر کند. این نوع چراغ سیگنال شبانه روز بسیار مشهود است و ظاهر کلی آن زیبا است. از 300 متری دیده می شود ، که بسیار چشم نواز است ، بنابراین در صورت مسدود شدن چراغ سیگنال ، به طور موثر از بروز رفتار سیگنال نادرست جلوگیری می کند.

مزایای چراغ راهنمایی و رانندگی LED:

1. تایوان Jingyuan 5050 تراشه با روشنایی بالا:   5050 تراشه با روشنایی بالا با مساحت بزرگ نور ، که می تواند انرژی نور را به طور م convertثر تبدیل کند. فلش با فرکانس پایین ، فروپاشی کم نور ، عمر طولانی ، باعث روشنایی بیشتر نور سیگنال قطب نور می شود.

2. صفحه راهنمای مس خالص ، عملکرد رسانایی قوی ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا:   صفحه راهنمای مس خالص بهبود عملکرد تبدیل انعطاف پذیری مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.

3. طرح ضد آب عایق بندی شده IP68 درجه ضد آب:   چراغ سیگنال قطب ترافیک بصورت یکپارچه با صفحه استقامت PC و چسب رزین اپوکسی گلدان شده است. عملکرد ضد آب و ضد گرد و غبار و سطح سیگنال از همان سطح سطح ضد آب تا IP68.

4.   فناوری لامپ ضد مرده:   یک دانه لامپ شکسته است ، هیچ نوری ساطع نمی شود و بر روشنایی طبیعی سایر دانه های لامپ تأثیر نمی گذارد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید ، می توانید این را باز کنید ، این یک   است معرفی دقیق چراغ راهنمایی و رانندگی LED.

https://mp.weixin.qq.com/s/gEBpiFeUakwz8oepE-AR6g

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us