چراغ خیابان LED با روشنایی بالا و کیفیت بالا

چراغ خیابان LED با روشنایی بالا و کیفیت بالا

چراغ خیابان LED                   روشنایی خیابان                                     روشنایی خیابان

      چراغ خیابانی خورشیدی LED که توسط یک متخصص باتجربه طراحی شده و توسط سیستم کیفیت دقیق کنترل می شود ، ساختار پایدار و طراحی کاملی را برای طولانی نگه داشتن طول عمر ، مصرف انرژی کم و پایین یکپارچه می کند ، اکثریت قریب به اتفاق برنامه های روشنایی خیابان ها و جاده ها را به چالش می کشد. طراحی یکپارچه جعبه محرک و بازو ، کل لامپ آلومینیومی قادر به اتلاف گرما است. با دو مشخصات تیر چراغ برق ' پشت جلد:   Ø 00 میلی متر و   Ø 40 میلی متر با رسیدن درجه حفاظت به IP67 ، می تواند در برابر طوفان سطح 17 مقاومت کند.
عملکرد چراغ خیابان LED:
1. مد خارجی زیبا ، زاویه دار ، ساده و سخت است
2. وزن سبک ، اندازه کوچک ، هزینه حمل و نقل را کاهش می دهد و   حفظ سرمایه
3. سطح حفاظت IP66
4. منبع نور با روشنایی بالا ، کارایی درخشان بالا
5.1060 سیلندر آلومینیومی نارنجی   پودر ، فرآیند متقابل پودر ، طراحی تنفس فنگ ارسال شده ، اثر خنک کننده لامپ ها را افزایش می دهد
6. قدرت قابل تنظیم هوشمند ، زمان روشنایی
7. پشتیبانی از نور 50-60 میلی متر   توبه ، به طور گسترده تر اعمال می شود

ویژگی ها   از چراغ خیابان LED:
        تفاوت بین لامپ های خیابانی LED و لامپ های خیابانی معمولی این است که منابع نور LED از منبع تغذیه ولتاژ پایین استفاده می کنند که دارای مزایای منحصر به فرد راندمان بالا ، ایمنی ، صرفه جویی در انرژی ، حفاظت از محیط زیست ، عمر طولانی ، سرعت پاسخ سریع و رنگ زیاد است نمایه ارائه پوشش خارجی را می توان با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا تا 135 درجه و مقاومت در برابر درجه حرارت پایین تا -45 درجه ساخت.

مزیت   از چراغ خیابان LED:

1. چراغ های LEDstree دارای کنترل خودکار دستگاه های صرفه جویی در انرژی هستند که هنگام تأمین نیازهای روشنایی دوره های مختلف می توانند به حداکثر کاهش قدرت و صرفه جویی در انرژی برسند. این می تواند توابع انسانی مانند کم نور شدن کامپیوتر ، کنترل زمان ، کنترل نور ، کنترل دما و بازرسی خودکار را درک کند.
2. نصب آسان: بدون نیاز به دفن کابل ها یا یکسو کننده ها و غیره ، مستقیماً به پایه لامپ متصل شوید یا منبع نور را به محفظه اصلی لامپ لانه کنید.
3. کیفیت قابل اطمینان: منبع تغذیه مدار از اجزای با کیفیت بالا استفاده می کند و هر LED دارای حفاظت اضافی از جریان اضافی بدون نگرانی در مورد آسیب است.
4.   رنگ نور یکنواخت: هیچ لنزی اضافه نمی شود ، رنگ نور یکنواخت برای بهبود روشنایی قربانی نمی شود ، بنابراین برای اطمینان از رنگ نور یکنواخت بدون دیافراگم.
5. LED ها حاوی جیوه فلزی مضر نیستند و هنگام از بین بردن آنها به محیط زیست آسیب نمی رسانند.


بهره وری انرژی

      جذابیت اصلی روشنایی خیابان LED بهره وری انرژی در مقایسه با فن آوری های ثابت روشنایی خیابان مانند سدیم فشار بالا (HPS) و هالید فلز (MH) است. تحقیقات برای بهبود کارایی مدلهای جدید چراغهای خیابان LED ادامه دارد. یک چراغ خیابان LED بر اساس 901- میلی وات   LED خروجی به طور معمول می تواند همان میزان نور (یا بالاتر) نور سنتی را تولید کند ، اما فقط به نیمی از   مصرف برق . روشنایی LED معمولاً از کار نمی افتد ، اما در عوض میزان خروجی کاهش می یابد تا زمانی که نیاز به تعویض داشته باشد.     از آنجا که وسایل روشنایی LED به طور معمول نور کمتری تولید می کنند   استفاده از الگوی روشنایی توزیع شده به منظور تولید روشنایی همانند تجهیزات معمولی با لومن بالاتر ، مهم است. به عنوان مثال ، LED های مختلف در یک وسیله می توانند نقاط مختلف خیابان را هدف قرار دهند.

 

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us