چراغ ترافیکی LED تمام توپ 100 میلی متری با دو لامپ

چراغ ترافیکی LED تمام توپ 100 میلی متری با دو لامپ

چراغ راهنمایی با استفاده از LED های وارداتی از تایوان ، چراغ راهنمایی NOBLE با شدت بالا و طول عمر بالا ، بسیار صرفه جویی در انرژی می کند. این می تواند به طور گسترده ای در مورد   پارکینگ ، کارواش ،   ورودی و خروجی باسکول ،   حیاط انبار

چراغ ترافیکی LED تمام توپ 100 میلی متری با دو لامپ  چراغ راهنمایی و رانندگی با دو لامپ    

حمل و نقل منبع حیات فعالیت های اقتصادی شهری است ، که نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصاد شهری و بهبود مردم دارد ' استانداردهای زندگی مشکل ترافیک شهری عامل مهمی است که موجبات تحیر توسعه شهری را فراهم می کند و ساخت و ساز اقتصادی شهری را محدود می کند. بنابراین LED Traffic Single   سبک   نقش فزاینده ای در ایمنی ترافیک دارند.   اگر چه   100 میلی متر   چراغ ترافیکی تک   کوچک است ، همچنین می تواند در بسیاری از مکانها اعمال شود و بخشی از چراغ راهنمایی است.

ساخت و استفاده از   چراغ ترافیکی LED تک توپ 100 میلی متری

45 عدسی     37 عدسی     آفتابگیرها     C Brackets     L Brackets     housing

  45 لنز         37 لنز         Sun Visors     براکت C       براکت L     مسکن

در شرکت ما ، چراغ راهنمایی 100 میلیمتری تمام توپ کاملاً دارای دو نوع است: یکی 45LED ، دیگری 37LED. آنها در اصل همان ساخت و ساز هستند. اجزای اصلی عبارتند از: برق ، برد PCB ، لنز ، محفظه ، ضد آفتاب ، براکت و غیره.   با استفاده از LED های وارداتی از تایوان ، چراغ ترافیکی NOBLE LED با شدت بالا و طول عمر بالا ، صرفه جویی قابل توجهی در بر دارد.   علاوه بر این ، این همچنین دارای ویژگی های روشنایی بالا ، عمر طولانی ، شروع سریع ، مصرف کم انرژی ، بدون استروبوسکوپی ، دید واضح و غیره است. همچنین می توان سالها بدون نگهداری از آن استفاده کرد و هزینه های نگهداری را بسیار کاهش می دهد.

برنامه و اتصال سیم   از چراغ ترافیکی LED تمام توپ 100 میلی متری

چراغ ترافیکی 100 میلی متری تک   معمولاً در مکانهای مهم ترافیکی مانند تقاطع ها استفاده نمی شود. اندازه آنها كوچك است و معمولاً در مكان هاي غير مهم مورد استفاده قرار مي گيرند ، به طور عمده شامل مواردي از جمله: پاركينگ ، شستشوي اتومبيل ، ورودي و خروجي باسکول ، حياط انبار.   براکت L و براکت C به همان روش سیم دار می شوند. چهار مرحله وجود دارد:   مرحله 1: پیچ را وارد سوراخ قطب کنید.     تعمیر با واشر   مرحله 2:   سیم را در قطب قرار دهید   مرحله 3:   براکت چراغ را وصل کنید و روی قطب پیچ کنید ، که با واشر و مهره M10 ثابت شده است.   مرحله 4:   آجیل ها را محکم کنید.

مقایسه لامپ کم مصرف و لامپ LED

از لحاظ تئوری ، لامپ LED دارای طول عمر بسیار بالا ، ولتاژ و جریان کم است و نسبت به لامپ کم مصرف ، انرژی کمتری دارد. از آنجا که منبع نور سرد و کم مصرف است ، می تواند در محیط های بیشتری مورد استفاده قرار گیرد و استفاده از آن ایمن است. در حالی که   لامپ های کم مصرف ، همانطور که از نام آن پیداست ، با صرفه جویی در مصرف انرژی و با صرفه جویی در مصرف انرژی ، دارای طول عمر نسبتاً طولانی هستند که به طور کلی می تواند از 6000-10000 ساعت استفاده کند. با این حال ، روشنایی لامپ های کم مصرف به تدریج در استفاده کاهش می یابد. علاوه بر این ، لامپ کم مصرف هنگام استفاده از آن ، تشعشع الکترومغناطیسی و تشعشع یونیزان تولید می کند. تابش یونیزه برای بدن انسان مضر است. آن ' چرا چراغ های راهنمایی چراغ های LED را به جای چراغ های کم مصرف انتخاب می کنند.   چراغ ترافیکی LED تمام توپ 100 میلی متری با دو لامپ با توجه به نیازهای مختلف بهبود می یابد.

 

 

 

 

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us