دکمه لمسی عابر پیاده بدون تماس

دکمه لمسی عابر پیاده بدون تماس

دکمه لمسی عابر پیاده بدون تماس

ایمنی عابران پیاده ای که از جاده عبور می کنند را نمی توان از سیستم چراغ راهنمایی جدا کرد. NOBLE OPTO دکمه عابر پیاده را بهبود بخشیده است. به دلیل افزایش حجم ترافیک ، آن ' اهمیت بیشتری برای محافظت از عابران پیاده و دوچرخه سواران در تقاطع ها پیدا می شود. بنابراین   NOBLE OPTO دکمه لمسی عابر پیاده بدون تماس خود را با نمایشگرهای LED بسیار دیدنی ، دکمه لمسی حساسیت بالا اطلاعات قابل اعتماد برای عبور ایمن از خیابان را طراحی کرده است.

به منظور تسهیل کارکرد وسایل نقلیه و اطمینان از ایمنی عابران پیاده ، استفاده از دکمه های عابر پیاده در بسیاری از کشورها به طور گسترده تری گسترش یافته است.

دکمه لمسی عابر پیاده بدون تماس

مزایای انتخاب دکمه لمسی عابر پیاده بدون تماس

1.   کاهش ارتباط بیشتر انسان با دستگاه ، ص تاچ لمسی   دکمه   نیازی به تماس با دست ندارد ، هنگامی که دست شما به اندازه کافی به سنسور نزدیک است ، Noble OPTO   دکمه لمسی پیاده روی این را تشخیص داده و این اطلاعات را به دستگاه کنترل تقاطع منتقل می کند. آن ' شبیه سیگنال عابر پیاده است.

2.   حساس تر ، با دوام تر از دکمه های فشار مکانیکی سنتی ، اما همچنین ایمن تر. علاوه بر این ، بدون تماس Pedestrian Touch   دکمه   می تواند از گسترش منابع عفونت ، مانند تف یا ویروس دیگری که روی دستگاه باقی می ماند ، جلوگیری کند.

3.   طراحی دوستانه ، نصب آسان ، حساسیت بالا و طول عمر بیشتر.

نجیب ’ دکمه لمسی عابر پیاده را می توان در تمام گذرگاه های عابر پیاده به ویژه در جلوی مدارس ، بیمارستان ها ، عبور از دوچرخه و غیره استفاده کرد.   دکمه لمسی با حساسیت کار می کند و تحت تأثیر   قرار نمی گیرد اشیاء خارجی.   با استفاده از یک دکمه لمسی غیر تماسی ، بهداشت بیشتر در مکان های عمومی با حساسیت بالا و عمر طولانی است.   چشم انداز کوچک ، بدیع ، جمع و جور ، طراحی ضد آب ، نصب آسان ،   ABS + مواد PC ، مقاومت بالا ، و ضد پیری.

دکمه لمسی عابر پیاده بدون تماس

ویژگی های دکمه عابر پیاده

1 ، Outlook کوچک ، بدیع ، جمع و جور ، طراحی ضد آب ، نصب آسان ، مواد ABS + PC ، مقاومت بالا و ضد پیری.

2 ، با یک دکمه لمسی بدون تماس ، بهداشت بیشتر در مکان های عمومی ، با حساسیت بالا و عمر طولانی.

3 ، صدای ساعت کور با صدای بلند ، میزان صدا را می توان تنظیم کرد ، حجم روز و شب به طور خودکار تغییر می کند ، در همان زمان ، منبع صدا را می توان سفارشی کرد.

4 ، اختیاری عملکرد تنظیم حجم پویا ، ساعت کور می تواند به طور خودکار تنظیم حجم با توجه به محیط اطراف تقاطع ، که هوشمند تر است.

5 ، دکمه بی سیم 2.4G خود شبکه سازمان شبکه فن آوری ارتباطات شبکه ، رله سیگنال خودکار را تصویب می کند ، سیگنال پایدار و قابل اعتماد است و فاصله طولانی است.

6 ، با کنترل MCU 32 بیتی ، سیگنال دکمه عابر پیاده را می توان از طریق گیرنده 8 خروجی IO گروه یا 485 خروجی ، سیگنال خروجی را می توان آزادانه نگاشت کرد ، یا پروتکل خروجی را می توان سفارشی کرد ، و سیگنال ترافیک شخص ثالث می تواند به طور یکپارچه متصل شود.

7 ، با چراغ های LED و   زبان   یادآوری ها ، متن سریع دکمه و گرافیک را می توان سفارشی کرد.

8 ، دکمه ساعت کور بی سیم مجهز به نرم افزار پیکربندی سمت PC است. با اتصال کابل شبکه ، می توانید نگاشت خروجی دکمه را بر روی رایانه پیکربندی کرده و میزان صدای ساعت کور را تنظیم کنید. مشخصات انتخاب دکمه ساعت کور.

دکمه لمسی عابر پیاده بدون تماس ، متر ساخت و ساز odular امکان سازگاری با انواع تقاطع ها را فراهم می کند. یک طراحی برای کل شهر ، مستقل از عملکردهای مختلف جالب. بدون قطعات متحرک قابل دستکاری است. مقاوم در برابر خرابکاری به دلیل بدنه پلی کربنات قوی با مشخصات هسته فلزی یکپارچه. دکمه لمسی عابر پیاده بدون تماس ، علامت های لمسی را برای توصیف محل عبور افراد کم بینا اعمال کرد. تمام الزامات دستورالعمل ها و مقررات فعلی (مقررات محلی RiLSA ، DIN) را برآورده می کند.

 

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us