چرا Photoeye مادون قرمز را به جای احساس انتخاب کنید؟ دلیل

چرا Photoeye مادون قرمز را به جای احساس انتخاب کنید؟ دلیلش این هست که...

مفهوم مادون قرمز ، بسیاری از افراد در ابتدا تصور می کنند ممکن است فیلم عبور سارقان از سیستم اشعه مادون قرمز به سرقت باشد. این همیشه یک طرح بسیار مهیج بوده است. وقتی کسی مادون قرمز را مسدود می کند ، زنگ هشدار خاموش می شود. بنابراین وقتی نوبت به تیراندازی مادون قرمز می رسد ، آنجا ' همیشه بسیاری از برنامه های کاربردی بوده است. اجازه دهید ' امروز برخی از موارد تیراندازی به مادون قرمز را معرفی کنید. همانطور که از شکل زیر مشخص است ، عکسبرداری مادون قرمز در خارج از پارکینگ ، در پارکینگ زیرزمینی نصب می شود ، اگر ماشین القایی وارد شود ، میله پارکینگ به طور خودکار و بدون میله پارک باز می شود. به عنوان مثال: اتصال نور مادون قرمز و سیگنال ، نصب اشعه مادون قرمز خروجی در پارکینگ پایین. یک وسیله نقلیه آماده رانندگی از پارکینگ عبور کرد ، وسایل نقلیه سنجش مادون قرمز ، چراغ های ورودی پارکینگ قرمز شدند ، " ترافیک را یادآوری کنید ، نمی توانید وارد شوید. " بدانید وسیله نقلیه در حال رانندگی است ، چراغ سیگنال سبز می شود ، وسیله نقلیه می تواند عبور کند. از همین روش می توان برای ورودی و خروجی پارکینگ های مختلف استفاده کرد. این ترکیبی از عکسبرداری مادون قرمز و چراغ راهنمایی است.

چرا Photoeye مادون قرمز را انتخاب کنید

مورد دوم را می توان برای درب گاراژ ، درب اتوماتیک درب آپارتمان ، درب منزل ، درب سوپرمارکت و غیره استفاده کرد. همانطور که در این تصویر دیده می شود ، بسیاری از مشتریان نیز نصب مادون قرمز در خارج از درب را انتخاب می کنند ، احساس ورود و خروج وسایل نقلیه به طور خودکار می تواند در را باز کند ، نصب تجهیزات تیراندازی مادون قرمز در درب گاراژ استفاده بسیار رایج بوده است. و آنجا ' با داشتن مزایای زیاد ، پرتو دوتایی در فضای باز به طور خودکار تنظیم می شود ، با باران ، مه ، برف و دیگر شرایط بد آب و هوا سازگار می شود ؛ فیلترها و مدارهای خاص ، مقاوم در برابر تداخل نور شدید ؛ لنزهای نوری ، تنظیم سریع تر ، راحت تر و دقیق تر ؛ مدار محافظت در برابر رعد و برق طرح. دارای مزایای بسیاری و کاربردهای بسیاری است. (چرا Photoeye مادون قرمز را انتخاب کنید).

درب گاراژ

 

این که آیا بسیاری از مردم فکر می کنند ، مادون قرمز و احساس استفاده از اصل یکسان است. فرایند فلز سنجش زمین ، بیشتر در پارکینگ ها ، پارک ها و غیره استفاده می شود ، همراه با استفاده از دروازه بوم ، علاوه بر این سنجش زمین نیز نیاز به تخریب جاده دارد ، حس زمین به زمین ، در سنجش زمین ، فقط وزن برای برآورده کردن الزامات برای ایجاد حس زمین برای بازی کردن. و تیراندازی مادون قرمز عمدتا اشیایی است که مانع مادون قرمز می شود. نصب مادون قرمز نیز بسیار راحت است ، فقط باید در محل سوراخ نصب شود. همچنین سه مدل مادون قرمز وجود دارد ، یکی سیمی ، دو بی سیم ، بی سیم دارای جهت است ، همچنین   180 | 00164 است | چرخش. چرا Photoeye مادون قرمز را انتخاب می کنید ... دلیل آن آسان است.  

مادون قرمز بی سیم

تیراندازی بیشتر برای صاف کردن زمین استفاده می شود ، بنابراین نصب به دلیل پیچ خوردگی زمین یا دیوار نیست ، مادون قرمز نمی تواند نقشی داشته باشد ، اما در بسیاری از مکان ها دیوار غیر صاف نیز ظاهر می شود ، بنابراین شما می توانید به طور مستقیم استفاده از 180 ° برای تیراندازی انتخاب ها متفاوت است.

شرکت NOBLE راه اندازی سه عکسبرداری مادون قرمز ، شده است گرم فروش محصولات ، با حس محصول همچنین می توانید سعی کنید به تغییر استفاده از این محصول ، تیراندازی مادون قرمز بیشتر و بیشتر استفاده شده است.

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us