چرا به جای احساس ، PhotoEye مادون قرمز را انتخاب می کنیم؟ دلیل

چرا به جای احساس ، PhotoEye مادون قرمز را انتخاب می کنیم؟ دلیلش این هست که...

مفهوم مادون قرمز ، بسیاری از افراد در ابتدا ممکن است فیلم سارقان باشند که از سیستم پرتوهای مادون قرمز به سرقت می روند. این همیشه یک طرح بسیار هیجان انگیز بوده است. وقتی کسی مادون قرمز را مسدود می کند ، زنگ هشدار خاموش می شود. بنابراین وقتی صحبت از تیراندازی مادون قرمز می شود ، آنجا ' همیشه برنامه های زیادی بوده است. اجازه دهید ' S امروز مواردی از تیراندازی مادون قرمز را معرفی می کند. همانطور که از شکل زیر مشاهده می شود ، تیراندازی مادون قرمز در خارج از پارکینگ ، در پارکینگ زیرزمینی نصب می شود ، اگر ماشین القایی وارد شود ، بار پارکینگ به طور خودکار باز می شود ، بدون بار پارکینگ. به عنوان مثال: اتصال مادون قرمز و سیگنال ، خروجی نصب اشعه مادون قرمز در پارکینگ پایین. وسیله نقلیه ای که آماده رانندگی از پارکینگ گذشت ، وسایل نقلیه با سنجش مادون قرمز ، چراغ های ورودی پارکینگ به رنگ قرمز ، " در انتظار ترافیک یادآوری کنید ، نمی توانید وارد شوید. " وسیله نقلیه را که از آنجا دور می شود بشناسید ، چراغ سیگنال سبز می شود ، وسیله نقلیه می تواند عبور کند. از همین روش می توان برای ورودی و خروج پارکینگ های مختلف استفاده کرد. این ترکیبی از تیراندازی مادون قرمز و چراغ راهنمایی است.

چرا مادون قرمز Photoeye را انتخاب کنید

دوم می تواند برای درب گاراژ ، درب اتوماتیک درب آپارتمان ، درب خانه ، درب سوپر مارکت و غیره استفاده شود. همانطور که در این تصویر مشاهده می شود ، بسیاری از مشتریان نیز می توانند مادون قرمز را در خارج از درب نصب کنند ، احساس ورود و خروج وسایل نقلیه می تواند به طور خودکار درب را باز کند ، نصب تجهیزات تیراندازی مادون قرمز در درب گاراژ بسیار رایج بوده است. و آنجا ' مزایای زیادی ، پرتوهای دوتایی در فضای باز تنظیم خودکار ، سازگاری با باران ، مه ، برف و سایر هوای بد ؛ فیلترها و مدارهای ویژه ، مقاوم در برابر تداخل نور قوی ؛ لنزهای نوری ، تنظیم سریعتر ، راحت تر و دقیق تر ؛ مدار محافظت از رعد و برق. طرح. مزایای بسیاری دارد و برنامه های بسیاری دارد. (چرا مادون قرمز PhotoEye را انتخاب کنید).

درب گاراژ

 

این که آیا بسیاری از مردم فکر می کنند ، مادون قرمز و احساس استفاده از اصل یکسان است. فرآیند فلزی سنجش زمین ، که بیشتر در پارکینگ ها ، پارک ها و غیره استفاده می شود ، همراه با استفاده از دروازه Boom ، افزودن سنجش زمین نیز باید جاده را از بین ببرد ، حس زمین را به داخل ، در سنجش زمین ، فقط وزن برای برآورده کردن الزامات برای ایجاد حس زمین برای ایفای نقش. و تیراندازی مادون قرمز عمدتا اشیاء مسدود کردن مادون قرمز نقش دارند. نصب مادون قرمز نیز بسیار راحت است ، فقط باید در محل سوراخ نصب شود. همچنین سه مدل مادون قرمز وجود دارد ، یک سیمی ، دو بی سیم ، بی سیم دارای جهت گیری است ، همچنین یک   180 ° چرخش. چرا Photoeye مادون قرمز را انتخاب کنید - دلیل آن آسان است.  

مادون قرمز بی سیم

تیراندازی بیشتر برای صاف کردن زمین مورد استفاده قرار می گیرد ، به طوری که نصب به دلیل پیچ و تاب های زمین یا دیوار و چرخش نخواهد بود ، مادون قرمز نمی تواند نقشی داشته باشد ، اما در بسیاری از مناطق نیز دیوار غیر صاف ظاهر می شود ، تا بتوانید مستقیماً بتوانید استفاده از 180 ° برای تیراندازی گزینه ها متفاوت است.

شرکت نوبل سه تیراندازی مادون قرمز را راه اندازی کرد ، محصولات با فروش داغ بوده است ، با این که این محصول همچنین می تواند سعی کند استفاده از این محصول را تغییر دهد ، تیراندازی مادون قرمز بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است.

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an
contact us