مقدمه عملکرد نور سیگنال ترافیک شمارش معکوس

چراغ معکوس ترافیک تایمر شمارش معکوس

شمارش معکوس تایمر ترافیک چراغ محدوده استفاده بسیار گسترده است ، بسیاری از موارد وجود دارد که چراغ راهنمایی بالا و شمارش معکوس با هم ترکیب می شوند. در بین مشتریان شرکت ما ، برخی کشورها دوست دارند از ترکیبی از شمارش معکوس و چراغ های سیگنال استفاده کنند. قدرت چراغ راهنمایی به قدرت بالا و کم مصرف تقسیم می شود. بعضی اوقات بعضی از مشتری ها چراغ راهنمایی پرقدرت را دوست دارند و مارک شمارش معکوس فقط می تواند از انرژی کم استفاده کند. مهندسان شرکت ما می توانند این شرط را برآورده کنند. همانطور که در شکل نشان داده شده است ، پنج چراغ راهنمایی ترکیبی ، دو فلش ، دو چراغ تمام صفحه وجود دارد.   فلش ها و چراغ های تمام صفحه wicks با قدرت بالا هستند ، در حالی که فتیله های شمارش معکوس کم مصرف هستند.   و رنگ زمان شمارش معکوس براساس آن است که چراغ سیگنال در اطراف آن روشن می شود و چه رنگی روشن است.   این می تواند هزینه های بیشتری را پس انداز کند.   کارکرد شمارش معکوس یادآوری وسایل نقلیه عبوری از زمان انتظار است.   به عنوان مثال ، هنگامی که چراغ قرمز روشن است ، شمارش معکوس نشان می دهد که مهره های لامپ قرمز نیز روشن می شوند. طبق زمان طراحی شده توسط سیستم کنترل ، چراغ سبز روشن می شود و شمارش معکوس به یک شمارش معکوس سبز تغییر می کند و سپس براساس زمان طراحی شده توسط سیستم کنترل انجام می شود.   از این طریق می توانیم بدانیم که دانه های لامپ شمارش معکوس می تواند به شکل دانه های لامپ سه در یک باشد. تا زمانی که کنترلر مربوطه متصل باشد ، تغییر رنگ شمارش معکوس نیز می تواند با چراغهای راهنمایی اطراف همگام شود.

چراغ راهنمایی ترافیک تایمر شمارش معکوس

 

مورد بعدی مربوط به سیستم کنترل است. استفاده ترکیبی از سیستم کنترل و چراغ راهنمایی شمارش معکوس به طور عمده می تواند از مطابقت پارامترهای طراحی سیستم کنترل و پارامترهای موجود در مهره های لامپ شروع شود و تا زمانی که پارامترها در ارتباط باشند می توان از آنها استفاده کرد. نجیب ' دستگاه کنترل نسل دوم می تواند برای عملکرد برنامه تلفن همراه استفاده شود. تصویر نشان می دهد که عکسی از مشتری با استفاده از سیستم کنترل ، چراغ راهنمایی و شمارش معکوس ، سیستم کنترل به چراغ های سیگنال هر فاز متصل شده است ، زمان در این جهت ، هم طرح و هم مدل می توانند ثابت شوند و استفاده چراغ سیگنال ترافیک Countdown Timer نیز بسیار ساده است ، مانند تمام چراغ های سیگنال و یک مکانیسم کنترل.   او از شمارش معکوس فقط برای این است که وسیله نقلیه مسافر زمان انتظار شمارش معکوس را بشناسد.

چراغ راهنمایی و رانندگی

این تصویری است از پرونده ارسال شده توسط مشتری. مشتری خواستار دو مجموعه چراغ راهنمایی و شمارش معکوس در محل تقاطع شد. مشتری یک سری 3 لامپ 400 سایز خریداری کرده و از اندازه شمارش معکوس نیز از 400MM استفاده کرده است. این طراحی و کبریت برای این خیابان گسترده بسیار مناسب است. روش نصب نیز بسیار راحت است. سیم فتیله برای اتصال مستقیم کشیده می شود و سیم سیستم کنترل به سیم اصلی وصل می شود تا کار یکپارچه به پایان برسد.

کنترل نسل

اگر می خواهید محصولات بیشتری بشناسید یا چراغ راهنمایی شمارش معکوس تایمر ترافیک می توانید به وب شرکت ما مراجعه کنید (http://www.nobledled.com)

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us