شمارش معکوس تایمر راهنمایی ترافیک چراغ معرفی عملکرد

چراغ سیگنال ترافیک تایمر شمارش معکوس

شمارش معکوس تایمر چراغ راهنمایی ترافیک دامنه استفاده بسیار گسترده است ، موارد زیادی وجود دارد که چراغ های راهنمایی با قدرت بالا و شمارش معکوس با هم ترکیب می شوند. در بین مشتریان شرکت ما ، برخی از کشورها دوست دارند از ترکیبی از چراغ های شمارش معکوس و سیگنال استفاده کنند. قدرت چراغ های راهنمایی به توان بالا و کم مصرف تقسیم می شود. بعضی اوقات بعضی از مشتریان چراغ راهنمایی با قدرت بالا را دوست دارند و مارک شمارش معکوس فقط می تواند از برق کم استفاده کند. مهندسان شرکت ما می توانند این شرط را داشته باشند. همانطور که در شکل نشان داده شده است ، پنج فتیله چراغ راهنمایی ، دو فلش را ترکیب کرده و دو چراغ تمام صفحه وجود دارد.   پیکان ها و چراغ های تمام صفحه از نوع فیتیله هایی با قدرت بالا هستند در حالی که فتیله های شمارش معکوس کم مصرف هستند.   و رنگ زمان شمارش معکوس بر اساس این است که چراغ سیگنال اطراف آن روشن شده و چه رنگی روشن است.   این می تواند در هزینه های بیشتری صرفه جویی کند.   عملکرد شمارش معکوس یادآوری زمان انتظار برای وسایل نقلیه عبوری است.   به عنوان مثال ، وقتی چراغ قرمز روشن است ، شمارش معکوس نشان می دهد که دانه های لامپ قرمز نیز روشن می شوند. با توجه به زمان طراحی شده توسط سیستم کنترل ، چراغ سبز روشن می شود و شمارش معکوس به یک شمارش معکوس سبز تغییر می کند و سپس براساس زمان طراحی شده توسط سیستم کنترل تنظیم می شود.   به این ترتیب می توان دانست که دانه های لامپ شمارش معکوس می توانند به صورت دانه های لامپ سه در یک باشند. تا زمانی که کنترل کننده مربوطه متصل باشد ، تغییر رنگ شمارش معکوس نیز می تواند با چراغ های راهنمایی اطراف هماهنگ شود.

چراغ سیگنال ترافیک تایمر شمارش معکوس

 

مورد بعدی مربوط به سیستم کنترل است. استفاده ترکیبی از سیستم کنترل و چراغ راهنمایی شمارش معکوس عمدتاً از تطبیق پارامترهای طراحی سیستم کنترل و پارامترهای روی مهره های لامپ شروع می شود و تا زمانی که پارامترها به هم مرتبط باشند می توانند از آنها استفاده شوند. نجیب ' دستگاه کنترل نسل دوم را می توان برای عملکرد برنامه تلفن همراه استفاده کرد. تصویر عکسی از مشتری را نشان می دهد که از سیستم کنترل ، چراغ راهنمایی و شمارش معکوس استفاده می کند ، سیستم کنترل به چراغ های سیگنال هر فاز ، زمان در این جهت متصل است ، طرح و مدل را می توان ثابت کرد و استفاده چراغ سیگنال ترافیک تایمر شمارش معکوس نیز مانند همه چراغ های سیگنال و مکانیسم کنترل بسیار ساده است.   او شمارش معکوس فقط برای این است که وسیله نقلیه مسافرتی زمان انتظار شمارش معکوس را بشناسد.

چراغ راهنمایی و رانندگی

این تصویری از پرونده ای است که توسط مشتری ارسال شده است. مشتری دو مجموعه چراغ راهنمایی و شمارش معکوس در تقاطع درخواست کرد. مشتری یک سری 3 لامپ با اندازه 400 را خریداری کرد و در اندازه شمارش معکوس نیز از 400 میلی متر استفاده شده است. این طرح و کبریت برای این خیابان وسیع بسیار مناسب است. روش نصب نیز بسیار مناسب است. سیم فتیله برای اتصال مستقیماً خارج می شود و سیم سیستم کنترل به سیم اصلی متصل می شود ، تا کار یکپارچه به پایان برسد.

کنترل نسل

اگر می خواهید محصولات بیشتری یا شمارش معکوس چراغ سیگنال تایمر را بدانید ، می توانید به وب شرکت ما مراجعه کنید (http://www.nobledled.com)

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an
contact us