عابر پیاده هنوز قرمز است و چراغ عابر پیاده به رنگ سبز پویا دارد

چراغ عابر پیاده سبز پویا

نور عابر پیاده سبز پویا با عابر پیاده که هنوز قرمز است کار می کند. NobTra با مدلهای مختلف چراغ راهنمایی برای عابران پیاده. با 200 میلیمتر & اندازه 300 میلی متر را می توان انتخاب کرد.   سری چراغ راهنمایی عابر پیاده به صورت مستقل توسعه یافته و تولید شده است   توسط مهندس فنی شن ژن نوبل اوپتو ، با مسئولیت محدود توسط یک خود توسعه یافته تولید می شود   قالب پلاستیکی از مواد خالص PC + ABS (پلی کربنات) برای قالب گیری تزریقی   بدون هیچگونه ماده قابل بازیافت. حتی اگر در محیط های سخت باشد. می تواند مناسب باشد   برای هر اقلیمی چه ' بیشتر ما می توانیم تضمین کنیم که مشکلی پیش نخواهد آمد   به مدت 2 سال. واردات تراشه های LED چراغ راهنمایی برای عابران پیاده ما از تایوان و مارک آن   بود " اپیستار " و بسیار معروف است. با بسته بندی برجسته   فناوری ، شدت نور فوق العاده زیاد و زاویه تابش پایدار   پشتیبانی قوی از زندگی شرکت ما ' محصول مجموعه ای از چراغ عابر پیاده سبز پویا در استفاده از تراشه های یکپارچه.

چراغ عابر پیاده سبز پویا

بیشتر   بیش از 95٪ مواد اولیه الکترونیکی مارک های مشهور بین المللی تا   اطمینان از عملکرد پایدار   قسمتهای سازه ای چراغ راهنمای عابر پیاده پویا برجسته هستند   مواد ، طرز کار نفیس و ظاهری زیبا ، از شر   خلاص شوید لامپ های سنتی صنعتی.   چراغ های راهنمایی و رانندگی عابر پیاده به صورت پویا مورد بازرسی قرار می گیرند. هر مجموعه چراغ راهنمایی   تولید شده توسط شن ژن نوبل اوپتو شرکت با مسئولیت محدود بسیار کم و زیاد   دما ، لرزش ، اسپری نمک ، عملکرد فوتوالکتریک و سایر آزمایشات   قبل از تحویل کالا به مشتریان برای اطمینان از کیفیت. چراغ راهنمایی و رانندگی عابر پیاده به خوبی بسته بندی شده است. هر مجموعه از محصولات   برای اطمینان از محصولی که به   می رسد به صورت جداگانه طراحی و بسته بندی شده است مشتری دست نخورده است

چراغ عابر پیاده سبز پویا

مزیت   چراغ راهنمایی و رانندگی عابر پیاده به صورت زیر:

1. با استفاده از دانه های لامپ تراشه تایوان Epistar با روشنایی بالا ، رنگ چشم نواز است ، رنگ مشخص است و بدون توجه به روز و شب از دید خوبی برخوردار است. افت کم ، روشنایی یکنواخت ، کروماتوگرام استاندارد ، عمر طولانی. در مقایسه با منابع نوری سنتی (مانند لامپ های رشته ای ، لامپ های هالوژن تنگستن) ، صرفه جویی در مصرف انرژی حدود 85٪ است.

2. برد مدار PCB توسط یک میکرو رایانه تک تراشه در درجه صنعتی کنترل می شود ، با دامنه دمای گسترده -30-75 ° ج- با اقدامات نظارت تداخل و سخت افزار ضد تداخل. یک دانه لامپ آسیب دیده است و تاثیری در کار سایر دانه های لامپ نخواهد داشت. با کنترل یک برنامه نرم افزاری ، نمایش الگوی عابر پیاده چراغ عابر پیاده شمارش معکوس با مقدار نمایشگر شمارش معکوس هماهنگ می شود.

3. با استفاده از منبع تغذیه ثابت ضد آب ، می توان آن را به طور معمول در محدوده 100V-277V ، با ولتاژ بیش از حد ، مقاومت در برابر ولتاژ موج ، دمای پایین -40 درجه تا +50 درجه ولتاژ کار: DC 12V 24V AC 100V-277V. قدرت ضد ولتاژ ، بهتر از استانداردهای ملی. ضریب قدرت > 0.93

4. این محصول توسط یک قالب پلاستیکی خود ساخته ، با استفاده از ABS + PC (پلی کربنات) برای قالب تزریق ، بدون مواد بازیافتی تولید می شود. حلقه لاستیکی آب بندی از مواد سیلیکونی ساخته شده است که در برابر آب و هوا مقاوم است و چراغ عابر پیاده سبز پویا می تواند کار کند   دما -40 ℃ | 00460 است. | + 70 درجه بازدارنده شعله بالا.

5. ساختار ضد آب قطعات حلقه مهر و موم لاستیک سیلیکون انعطاف پذیر ، ضد گرد و غبار ، ضد آب ، ضد شعله ، ضد پیری ، پوسته لامپ ضد ضربه ، ضد سقوط ، بدون الماس ، تهویه ، اتلاف حرارت خوب ، IP65 ضد آب است. همراه با طراحی کلی فوق العاده نازک ، سبک و نصب آسان ، ظاهر کلی زیبا است.

چراغ عابر پیاده سبز پویا

 

 

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us