چراغ راهنمایی و رانندگی LED

چراغ راهنمایی و رانندگی LED

چراغ چراغ راهنمایی و رانندگی LED

مشخصات چراغ چراغ راهنمایی و رانندگی LED

بسیاری از دارندگان اتومبیل این تجربه را دارند. فقط یک خط در جاده وجود دارد یا درختانی وجود دارد که در هر دو طرف جاده راه را مسدود می کنند. وقتی چراغ های راهنمایی منتظر هستند ، راننده ' خط دید توسط درخت یا کامیون بزرگ یا اتوبوس مقابل مسدود خواهد شد و چراغ های راهنمایی در تقاطع قابل مشاهده نیستند. بنابراین ، رفتار نور سیگنال اشتباه درک می شود. به منظور حل این مشکل ، Noble Opto چراغ چراغ راهنمایی و رانندگی LED را طراحی کرد. چراغ چراغ راهنمایی و رانندگی LED   به طور جداگانه بر روی بازوی متقاطع و قطب عمودی چراغ سیگنال قطب ترافیک نصب می شوند. وقتی سیگنال چراغ قرمز است ، ترافیک LED   چراغ قطب   به طور همزمان به عنوان یک چراغ قرمز نمایش داده می شود. هنگامی که چراغ سیگنال به نور زرد تغییر می کند ، سیگنال ترافیک زیر لوله به طور همزمان زرد را نشان می دهد. وقتی چراغ سیگنال به چراغ سبز تغییر می کند ، چراغ قطب راهنمایی و رانندگی LED   به طور همزمان به رنگ سبز نمایش داده می شود.   تفاوت اصلی بین این نوع چراغ قطب راهنمایی و رانندگی LED   و چراغ سیگنال معمولی است   کهربا قرمز رنگ سبز وجود دارد که دو قطب چراغ سیگنال چشم نواز قطب وجود دارد   روی تیر چراغ ، که می تواند با نور سیگنال تغییر کند. این نوع چراغ سیگنال شبانه روز بسیار مشهود است و ظاهر کلی آن زیبا است. از 300 متری دیده می شود ، که بسیار چشم نواز است ، بنابراین در صورت مسدود شدن چراغ سیگنال ، به طور موثر از بروز رفتار سیگنال نادرست جلوگیری می کند.

قطب

شرکت

شرکت ENZHEN NOBLE OPTO. ، LTD برای بهبود استانداردهای کیفیت تولید خود و همچنین کارآمدتر ساختن عملیات تولید و سازگار با محیط زیست در تلاش بوده و خواهد بود.
گواهی انطباق وجود دارد که نشان می دهد ما از استانداردهای کیفیت بین المللی مربوطه مانند
EN12368 ، FCC ، RoHS ، CE ، ISO9001 ، حق چاپ حق نسخه برداری نرم افزار و حق ثبت اختراع مدل سودمند برای مدل های دیگر.

SHWNZHEN NOBLE OPTO CO.، LTD یک شرکت خصوصی با تکنولوژی پیشرفته است ، متخصص در تحقیق ، توسعه و ساخت چراغ سیگنال شار بالا ، سیگنال ترافیک انرژی خورشیدی. از سال 2008 (تأسیس شرکت) ، ما اهمیت ارائه محصولات با کیفیت خوب و بهترین قبل از فروش پس از فروش ، و ما همیشه در تلاش هستیم تا بهترین پیشنهاد خود را برای بهبود ظرفیت تولید و تولید خود افزایش دهیم. علاوه بر این ، ما دارای چراغ راهنمایی راهنمای EN12368 ، ITE ، CE IS9001 هستیم. محصولات ما به خارج از کشور صادر می شوند بازارهای اطراف کشورهای اروپایی و منطقه خاورمیانه ، مانند
سوئد ، انگلیس ، ایتالیا ، لهستان ، رومانی ، صربستان ، ترکیه ، لسرائیل ، اسپانیا ، ایالات متحده آمریکا ، روسیه راس ، سنگاپور و غیره

نور قطب

ماجراجویی

1. تراشه روشنایی بالا تایوان Jingyuan 5050

5050 تراشه با روشنایی بالا با منطقه بزرگ نور ساطع کننده ، که می تواند انرژی نور را تبدیل کند. فلاش با فرکانس پایین ، پوسیدگی کم نور ، طول عمر زیاد ، سیگنال نور قطب با کیفیت بالا را بیشتر می کند.
 
2. صفحه راهنمای مس خالص ، عملکرد رسانا قوی ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.
 
صفحه راهنمای کوپر خالص باعث بهبود انعطاف پذیری عملکرد عملکرد می شود مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.
3. طرح ضد آب عایق بندی IP68 درجه ضد آب.  

چراغ راهنمایی قطب راهنما با صفحه استقامت PC و چسب رزین اپوکسی گلدانی شده است. عملکرد ضد آب و ضد گرد و غبار و سطح سیگنال از همان سطح سطح ضد آب تا IP68.

4. فناوری لامپ ضد مرده.

یک دانه لامپ شکسته است ، هیچ نوری ساطع نمی شود و بر روشنایی طبیعی سایر دانه های لامپ تأثیر نمی گذارد.

5. چراغ سیگنال قطب راهنمایی و رانندگی چراغ راهنمایی و رانندگی را دنبال می کند.

این محصول می تواند به طور خودکار چراغ های راهنمایی را برای دستیابی به کامل چراغ های سیگنال پیگیری کند (برای دستیابی به این عملکرد نیاز به یک کنترل کنترل در هر جهت است) توجه: چراغ قطب راهنمایی و رانندگی چراغ راهنمایی و رنگ روشنایی سوئیچ مرحله. هشدار بسیار خوبی برای رانندگان و رهگذران.

قطب

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an
contact us