خورشیدی چراغ خیابان یکپارچه

توضیحات محصول :

خورشیدی یکپارچه چراغ خیابان از پنل خورشیدی سیلیکون مونو کریستالی با بازده بالا استفاده می کند control کنترل کننده هوشمند MPPT battery باتری لیتیوم چرخه عمیق ch تراشه led با بازده بالا , همه در یک جعبه روشنایی چند منظوره.

اصل کار :
در صورت وجود تابش ، ماژول های فتوولتائیک از تابش خورشید برای تولید برق ، تبدیل انرژی نور به انرژی الکتریکی ، استفاده از کنترل کننده هوشمند برای شارژ باتری ورودی باتری استفاده می کنند , همزمان باتری را بیش از حد شارژ می کنید protection محافظت بیش از حد از تخلیه ، کنترل هوشمند روشنایی و روشنایی از منابع روشنایی ، بدون عملکرد دستی.

جداسازی و مونتاژ آسان
خورشیدی چراغ خیابان یکپارچه ، بدنه سبک بدون چسب , باتری با یک جعبه ضد آب ویژه ثابت ، ساختار داخلی لامپ مختصر و قابل اعتماد است. در مقایسه با سایر محصولات جایگزین غیرقابل جابجایی در بازار ، نگهداری و تعویض هر یک از اجزا easy بسیار آسان است. تمام میله های سیم از اتصالات جفت زن و مرد ضد آب استفاده می کنند که دارای برچسب ، عملکرد ضد ترور هستند. طراحی اهداف تجسم روحیه سخت و دقیق انسانی است.

خورشیدی چراغ خیابان یکپارچه

مزیت چراغ خیابان یکپارچه خورشیدی:

1. تیم طراحی حرفه ای توسعه ، قرار دادن پنل خورشیدی ، تراشه led ، کنترل کننده ، باتری ، القا human انسان در یک   جعبه

 

2. فن آوری سنسور هوشمند ، سنسور رادار مایکروویو ، با توجه به جسم در حال حرکت برای تنظیم روشنایی چراغ خیابان یکپارچه خورشیدی ، صرفه جویی در انرژی بیشتر ، انسانی. نسل دوم چراغ های خیابانی خورشیدی یکپارچه مجهز به جدیدترین فناوری القای مایکروویو. این مشکل فنی را حل کرد که القای مایکروویو سنتی به راحتی بر هم می خورد ، فاصله حسگر تا 10 متر , دو تا سه برابر سنسورهای مادون قرمز سنتی ، روشنایی موثر لامپ های خیابان ، محیط زیست و صرفه جویی در انرژی را تضمین می کند.

راندمان بالا

3.   تنظیم قدرت هوشمند ، قضاوت خودکار هوا ، برنامه ریزی منطقی قوانین تخلیه. استفاده از عملکرد القایی مایکروویو باعث روشنایی بیشتر روشنایی و بدون کار دستی هر روز می شود.

4. هنگام روشن شدن می توان آن را شارژ کرد و در روزهای ابری می توان آن را شارژ کرد. پنل های خورشیدی تک بلوری سطح A با کیفیت بالا ، با تبدیل فوتوالکتریک بالاتر ، 7 ساعت شارژ سریع و چراغ های تمام شب.

5. پانل های خورشیدی را می توان 90 درجه تنظیم کرد تا متناسب با محیط های مختلف باشد. محصول را در محلی که تابش مستقیم آفتاب وجود دارد ، ترجیحاً رو به روی   نصب کنید جهت جنوبی ، و مطمئن شوید که صفحات خورشیدی سایه ای ندارند یا   پوشش برای جلوگیری از نور خورشید ، به طور کلی ، اولین استفاده نیاز به قرار گرفتن در معرض سه   با گذشت ساعتها ، در زیر نور استاندارد خورشید می توان باتری را در مدت 7 ساعت کاملاً شارژ کرد.

6. حداکثر تراشه LED می تواند به 210LM / W برسد , بیش از دو برابر روشنایی متوسط ​​یک منبع نور LED معمولی ، زاویه دید 140 درجه ، با قطب کوتاهتر همان نتایج روشنایی را به ارمغان می آورد.

چراغ خیابان

7.   باتری لیتیوم چراغ خیابان خورشیدی باتری لیتیوم سه تایی با کارایی بالا و لیتیوم درجه A1 را تصویب می کند   آهن   فسفات   باتری , بالا   دما   مقاومت , بالا   جاری   تخلیه , لیتیوم   باتری   چرخه   بالا   تا   بیشتر   بیش از 1000 بار ، باتری LifePO4 تا 2000 بار چرخه دارد.

محافظت مضاعف

یکی سیستم کنترل درجه حرارت دوگانه: کنترل کننده هوشمند و باتری لیتیوم دارای یک سیستم کنترل دما در داخل هستند ایمنی باتری

دو   هر سلول انفجاری بسته باتری لیتیوم به یک دریچه ضد انفجار مجهز است تا از کشف انفجار باتری جلوگیری کند و تهدیدات احتمالی را از   مسیر.

خورشیدی

8.   خورشیدی مدیریت شارژ و تخلیه چراغ خیابان یکپارچه ، حفاظت دوگانه شارژ تخلیه و فناوری برابر سازی هوشمند times زمان چرخه بیش از 2000 برابر. کنترل از راه دور هوشمند , با کنترل از راه دور UVA (وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین) ، کنترل از راه دور از راه دور resistance مقاومت در برابر خوردگی بالا را به همراه دارد ، چهار حالت روشنایی را می توان تنظیم کرد.    

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us