ردیاب حلقه خودرو با کیفیت بالا

ردیاب حلقه خودرو

ردیاب حلقه خودرو با کیفیت بالا

شنژن نوبل OPTO شرکت با مسئولیت محدود انواع مختلفی از آشکارسازهای حلقه خودرو را برای کمک به تجزیه و تحلیل بهتر ترافیک تولید کرده است. و این محصولات نه تنها می توانند برای مدیریت ترافیک بلکه برای کنترل توزیع کننده های کارت در پارکینگ ها نیز مورد استفاده قرار گیرند. آشکارساز حلقه وسیله نقلیه Noble OPTO دارای مزیت حساسیت بالا ، محافظت در برابر نور و غیره است.

ردیاب حلقه

کاربرد و مزایای استفاده از ردیاب حلقه وسیله نقلیه القایی ترافیک

آشکارساز حلقه وسیله نقلیه نجیب برای هرجایی که حلقه وسیله نقلیه باید شناسایی شود ، به عنوان مثال برای نظارت و محافظت ایمن از راه های دسترسی یا شمارش وسایل نقلیه استفاده می شود. سیگنال خروجی می تواند برای کنترل درب ها و مکانیزم های محرک دروازه ، موانع عملیاتی استفاده شود. استفاده از ردیاب حلقه وسیله نقلیه برای مسیر عبور دروازه بسیار راحت است. به عنوان مثال ، هنگامی که اتومبیل را به خانه برمی گردانید ، شما ' برای باز کردن دروازه باید پیاده شوید ، ردیاب حلقه فلز ماشین شما را حس می کند و دروازه به طور خودکار باز می شود تا زمانی که ماشین شما در حیاط رانندگی کند. سپس ، وقتی نمی تواند فلز ماشین شما را تشخیص دهد ، درب بسته می شود. تصویر منفجر شده حالت رانندگی دروازه ای است. برای قرار دادن حلقه در زیر زمین باید زمین را حفر کنید و طول حلقه مورد نیاز است.

ردیاب حلقه خودرو

   

از یک طرف تجزیه و تحلیل ترافیک ، استفاده از ردیاب حلقه خودرو کمک زیادی می کند. این محصول می تواند سیگنال را تولید کند ، و سپس سیگنال را به دفتر کنترل ترافیک منتقل کند. این می تواند وضعیت ترافیک را کاهش دهد و کمک زیادی به دفتر پلیس کند. از طرف دیگر ، شرکت ما نیز تولید   حسگر پارکینگ حلقه ردیاب وسیله نقلیه ، این محصول معمولاً در ورودی پارکینگ ها اعمال می شود. قبل از ورود به پارکینگ ها ، سنسور ماشین شما را تشخیص می دهد ، سپس می توانید داخل آن رانندگی کنید ، همچنین می تواند فضای خالی پارکینگ را بشمارد.

    ردیاب حلقه خودرو   تی او تصویر قبلی کاربرد ردیاب حلقه در پارکینگ است.     ردیاب حلقه  

تصویر دوم نصب ردیاب حلقه وسیله نقلیه هنگام استفاده در تجزیه و تحلیل ترافیک است ، باید نصب در سیستم کنترل کننده باشد.

 

و تنها وجود دارد & کانال دوگانه را می توان انتخاب کرد. علاوه بر این ، موقعیت و نصب آشکارساز واقعاً مهم است. آشکارساز باید تا حد ممکن به حلقه حسگر نزدیک باشد. در برنامه ، جایی که دو یا چند ردیاب حلقه و حلقه حسگر نصب شده است ، یک ردیاب را روی فرکانس بالا و دیگری را روی فرکانس پایین تنظیم کنید تا تأثیرات گفتگوی متقابل بین دو سیستم را به حداقل برسانید. حلقه ها و آشکارسازهای حسگر باید حداقل 2 متر از یکدیگر قرار بگیرند.

شرکت شنژن نوبل اوپتو ، با مسئولیت محدود همواره در تلاش است تا استانداردهای کیفیت تولید خود و همچنین کارآمدتر و سازگار با محیط زیست را تولید کند. از زمان تاسیس شرکت ، ما اهمیت ارائه محصولات با کیفیت خوب و بهترین محصولات قبل از فروش قبل از فروش را درک می کنیم و همیشه در تلاش هستیم تا بهترین کیفیت طراحی و تولید خود را ارتقا دهیم. علاوه بر این ، ما دارای چراغ راهنمایی راهنمای EN12368 ، ITE ، CE ، ISO9001 هستیم. محصولات ما به بازارهای خارج از کشور در اطراف کشورهای اروپایی و منطقه خاورمیانه مانند سوئد ، انگلیس ، ایتالیا ، لهستان ، رومانی ، صربستان ، ترکیه ، اسرائیل ، اسپانیا ، ایالات متحده آمریکا ، روسیه راس ، سنگاپور و غیره صادر می شود. فلسفه ما برای مدیریت این است که با بهترین کیفیت و صداقت به مشتری خود خدمات دهیم. ما سیاست های سختگیرانه ای را برای کنترل کیفیت به منظور ارائه محصولات با کیفیت بالا و حتی در شرایط سخت آب و هوایی نیز ارائه داده ایم. انتخاب Noble Vehicle Loop Detector انتخاب خوب شماست.

loop detector

        detector detector

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us