سری تایمر شمارش معکوس ترافیک و فروش داغ

سری تایمر شمارش معکوس ترافیک

توضیحات محصول   تایمر شمارش معکوس ترافیک :

  شمارش معکوس ترافیک به عنوان مرکز ایمنی برای   جاده   سیگنال های کمکی ترافیک ، می تواند در   نمایش داده شود همگام سازی با چراغ های راهنمایی مختلف. این می تواند اطلاعات زمان باقی مانده از چراغ های قرمز ، زرد و سبز را برای وسایل نقلیه موتوری ، وسایل نقلیه غیر موتوری و چراغ های عابر پیاده فراهم کند ، تاخیر زمانی را برای عبور وسایل نقلیه یا عابران از تقاطع کاهش دهد و به طور قابل توجهی بهبود بخشد کارایی ترافیک جاده ای شهری.

تایمر شمارش معکوس ترافیک ، که به عنوان صفحه نمایش معکوس سیگنال ترافیک جاده نیز شناخته می شود ، عمدتا برای کنترل تقاطع هایی با چراغ های راهنمایی ثابت ، چند دوره ای و چند طرح استفاده می شود. زمان شمارش معکوس 3 رقمی را با حداکثر زمان نمایش 999 ثانیه نمایش می دهد. این می تواند به طور همزمان تمام چراغ های سبز ، چراغ های زرد یا زمان نور قرمز را نشان دهد. آن ' در مورد   تایمر دیجیتال و چراغ LED 400 میلی متری یک تایمر شمارش معکوس دیجیتال است.

تایمر شمارش معکوس ترافیک

مزیت تایمر شمارش معکوس به شرح زیر است:

1. با استفاده از دانه های تراشه لامپ تراشه تایوان Epistar ، رنگ چشم نواز است ، رنگ مشخص است و بدون توجه به روز و شب از دید خوبی برخوردار است. افت کم ، روشنایی یکنواخت ، کروماتوگرام استاندارد ، عمر طولانی. در مقایسه با منابع نوری سنتی (مانند لامپ های رشته ای ، لامپ های هالوژن تنگستن) ، صرفه جویی در مصرف انرژی حدود 85٪ است.

2. مدار تشخیصی که ما طراحی کرده ایم دارای توابع ایزوله و ضد تداخل است که می تواند ولتاژ تداخل اوج 120 ولت یا ولتاژ نشت را فیلتر کند. طراحی مدار منحصر به فرد ، از طریق یک مدار توزیع نوری خاص ، نور می تواند یک اثر یکنواخت داشته باشد. مدارهای مخلوط به هم پیوسته و مستقل هستند. یک مهره لامپ آسیب دیده است و تاثیری در عملکرد سایر چراغ های LED ندارد. سطح برد PCB با یک پوشش مات تصفیه می شود تا چراغ سیگنال ترافیک بدون تداخل و قابلیت اطمینان بالا بدرخشد.

3.   تایمر شمارش معکوس NobTra از فناوری کنترل ریز رایانه استفاده می کند ، که می تواند به طور خودکار زمان چراغ های سیگنال راهنمایی رانندگی را در زمان واقعی شناسایی یا دریافت کند. ساخته شده در مدار نظارت نرم افزار و سخت افزار آن را پایدار و قابل اعتماد می کند. با استفاده از پردازنده CPU برای زمان بندی ، می تواند به طور خودکار زمان روشن و خاموش شدن چراغ های راهنمایی را بدون تنظیم دستی ردیابی کند. وقتی در زمان چراغ راهنمایی خطایی رخ دهد ، تایمر شمارش معکوس می تواند به طور خودکار اصلاح شود.

4.   تایمر شمارش معکوس NobTra از ولتاژ ثابت Meanwell و منبع تغذیه منبع ثابت برای اطمینان از کیفیت محصول پایدار استفاده می کند. اندازه کوچک ، وزن سبک ، مصرف کم برق ، ولتاژ خروجی پایدار و مقاومت خوب در برابر ولتاژ معکوس. با دامنه ولتاژ گسترده سازگار شوید. 110 ~ 220 ولت ، 12 ~ 24 ولت می تواند به طور معمول کار کند.

5.   شمارش معکوس NobTra Traffic   تایمر   چراغ های راهنمایی سری دارای انواع محوطه ها برای پاسخگویی به نیازهای سناریوهای مختلف برنامه هستند. در میان آنها ، پوسته های تایمر شمارش معکوس 200 میلی متر ، 300 میلی متر و 400 میلی متر از مواد PC با وزن سبک ، سختی بالا و انعطاف پذیری بالا ساخته شده اند. کاملاً با سیلیکون مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش مهر و موم شده و آب نشت نمی کند. کل تایمر شمارش معکوس ترافیک دارای وزن سبک و نصب آن آسان است. تایمر شمارش معکوس 500 میلی متر از پروفیل آلومینیوم با کیفیت بالا ، یکبار مصرف آلومینیوم ریخته گری ، قوی و بادوام ، مناسب برای انواع آب و هوای بد استفاده می کند.

6.   آفتابگیر آلومینیومی از تأثیر مستقیم نور خورشید بر نور رنگ جلوگیری می کند. فرآیند پاشش پودر الکترواستاتیک در دمای بالا اتخاذ شده است ، که زنگ زده نیست و اکسیداسیون آن آسان نیست. این ماده در برابر درجه حرارت بالا ، سرمای شدید ، تغییر شکل ، پیری ، ضد آب و ضد رطوبت مقاوم است.

تایمر

نصب

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us