فلش چراغ راهنمایی با شار بالا را با کنترل کننده بی سیم خورشیدی پیکان بگیرید

فلش چراغ راهنمایی با شار بالا

فلش چراغ راهنما با شار بالا با سیستم کنترل کننده هوشمند دوم ما برای اتصالات کار می کند. برای سری چراغ های راهنمایی با شار بالا. می توانیم مستقیم برویم ، گردش به چپ ، گردش به راست ،   فلش سبز صلیب سرخ ، و ما همچنین می توانیم برخی از مونتاژ ویژه را انجام دهیم. مانند 200 میلی متر & 300 میلی متر قرمز + پیکان سبز چراغ راهنمایی با شار بالا + 2 تایمر شمارش معکوس دیجیتال. اضافات اگر مقدار سفارش شما زیاد است.   ما می توانیم خدمات نصب شده را بپذیریم. رنگهای مختلف چراغ راهنمایی به معنای مختلف است. چراغ راهنمایی با پیکان سبز به این معنی است که ماشین می تواند برود ،   چراغ راهنمایی با فلش قرمز به این معنی است که نیاز به انتظار است. پیکان زرد نشان می دهد که برای تغییر چراغ سبز به مدتی زمان نیاز دارد.   این روزها. با توسعه اقتصادی.   می توانید چراغ راهنمایی و رانندگی با قدرت بالا را در مناطق روستایی مشاهده کنید.   دولت محلی از مشکل ایمنی راه مراقبت می کند. بدین ترتیب. بسیاری از تجهیزات چراغ راهنمایی و رانندگی نصب شده در تقاطع ها یا سیستم های پارکینگ.    

فلش چراغ راهنمایی با شار بالا

آیا هنوز نگران ظاهر شدن مشکل زیر هستید؟ مانند هزینه تجهیزات بالا ، هزینه حمل و نقل بالا ، محل اتصال به هم ریخته و ناپسند است ، از کابینت های کنترل کننده اندازه بزرگ استفاده کنید ،   کشیدن بسیاری از کابل ها ، نصب مشکل.     سیستم چراغ راهنمایی پیکان خورشیدی NobTra با این مشکل مقابله می کند و به خوبی برای تقاطع ها استفاده می شود.     باتری لیتیوم ، شارژ خورشیدی ، Master master ، Slave controller در کاسه نور قرار می گیرند.   نیازی به کابینت های بزرگ نیست و فقط یک چراغ راهنمایی کامل نصب کنید. صرفه جویی در هزینه کار و هزینه مواد. علاوه بر این.   شما نمی ' جعبه ضد آب باتری لیتیوم را خریداری کنید.   پایین چراغ راهنمایی با شار زیاد پیکان با یک دکمه سوئیچ.   می توانید بنا به نیاز خود آن را روشن یا خاموش کنید. برای سیستم کنترل کننده هوشمند هوشمند. اتصال WIFI و پارامترهای چراغ راهنمایی تنظیم برنامه تلفن. سیستم کنترل جدیدترین فناوری برنامه نویسی چند جریان و چند رشته ای را در اختیار دارد. همراه با نرم افزار اشکال زدایی برنامه ، پارامترها را به راحتی تغییر دهید.  

فلش چراغ راهنمایی با شار بالا

چراغ راهنمایی با شار بالا با فلش 300 میلی متر با سیستم های کنترل کننده بی سیم کار می کند.   برای تقاطع استاندارد. نیاز به تجهیز 8 تکه چراغ راهنمایی با شار بالا با پیکان 300 میلی متر ، چراغ راهنمایی با قدرت بالا برای عابر پیاده 4 پیکسل ، دکمه فشار ساعت بی سیم کور 4 پیکسل ، سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی 1 تایی ، پنل خورشیدی 4 تایی 120 وات و   باتری لیتیوم 150ah   در مقایسه با همان محصول بازار. NobTra به کیفیت و خدمات توجه دارد. با یک مهندس فنی حرفه ای. ما می توانیم بهترین راه حل چراغ راهنمایی را برای شما ارائه دهیم.   سیستم کنترل کننده بی سیم NobTra با توابع اترنت ، 4G ، WIFI ، فیبر نوری و موج سبز.   چه ' بیشتر سیستم کنترل کننده بی سیم ما می تواند با ردیاب دوربین فیلمبرداری ، دکمه فشار عابر پیاده بی سیم و تایمر شمارش معکوس کار کند.   برای پیکان 300 میلی متری ، چراغ راهنمایی با شار بالا و تراشه های LED با روشنایی بالا و واردات از آلمان.   خدمات LED بیش از 10 سال عمر می کنند و کاسه سبک با مواد محکم. سطح ضد آب IP66 برای چراغ سیگنال ترافیک با شار بالا بود. اگر به محصول ما علاقه مند هستید. لطفاً پیامی برای ما ارسال کنید.    

فلش چراغ راهنمایی با شار بالا

 

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us