تایمر شمارش معکوس دیجیتال با کنترل کننده بی سیم خورشیدی

تایمر شمارش معکوس دیجیتال  

NobTra با یک تایمر شمارش معکوس دیجیتال مختلف.   قرمز-سبز   تایمر شمارش معکوس به عنوان مرکز ایمنی برای   جاده   سیگنال های کمکی ترافیک ، می تواند در   نمایش داده شود هماهنگ سازی با چراغ های راهنمایی مختلف. این می تواند اطلاعات زمان باقی مانده از چراغ های قرمز ، زرد و سبز برای وسایل نقلیه موتوری ، وسایل نقلیه غیر موتوری و چراغ های عابر پیاده را فراهم کند ، تاخیر زمانی عبور وسایل نقلیه یا عابران از تقاطع را کاهش دهد و به طور قابل توجهی کارایی جاده شهری را بهبود بخشد ترافیک دیجیتال   تایمر شمارش معکوس ، همچنین به عنوان صفحه نمایش معکوس سیگنال ترافیک جاده شناخته می شود ، عمدتا برای کنترل تقاطع هایی با چراغ های راهنمایی ثابت ، چند دوره ای و چند طرح استفاده می شود. این یک زمان شمارش معکوس 3 رقمی با حداکثر زمان نمایش 999 ثانیه را نشان می دهد. این می تواند به طور همزمان تمام چراغ های سبز ، چراغ های زرد یا زمان نور قرمز را نشان دهد.

تایمر شمارش معکوس دیجیتال

تایمر شمارش معکوس کهربا سبز قرمز NobTra به خوبی با سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی ما کار می کند. چون تایمر ما حالت مطالعه بود.   معمولا. تایمر شمارش معکوس دیجیتال با چراغ راهنمایی و رانندگی خودرو کار می کند و مدل دیگر یک چراغ راهنمایی برای عابران پیاده 200 میلی متر با تایمر شمارش معکوس است. مشتریان مختلف الزامات مختلفی دارند. بنابراین ما تایمرهای معکوس اندازه مختلف برای انتخاب شما داریم. با 200mm / 300mm / 400mm / 500mm. برای دیجیتال. ما 1 دیجیتال داریم ،   2 دیجیتال ، 2 رقمی و نیم و 3 دیجیتال.    

تایمر شمارش معکوس دیجیتال

مزیت تایمر شمارش معکوس دیجیتال

1. با استفاده از دانه های لامپ تراشه تایوان Epistar با روشنایی بالا ، رنگ چشم نواز است ، رنگ مشخص است و بدون توجه به روز و شب از دید خوبی برخوردار است. افت کم ، روشنایی یکنواخت ، کروماتوگرام استاندارد ، عمر طولانی. در مقایسه با منابع نوری سنتی (مانند لامپ های رشته ای ، لامپ های هالوژن تنگستن) ، صرفه جویی در مصرف انرژی حدود 85٪ است.

2. مدار تشخیصی که ما طراحی کردیم دارای توابع ایزوله و ضد تداخل است که می تواند ولتاژ تداخل اوج 120 ولت یا ولتاژ نشت را فیلتر کند. طراحی منحصر به فرد مدار ، از طریق یک مدار توزیع نوری خاص ، نور می تواند یک اثر یکنواخت را به دست آورد. مدارهای مخلوط به هم پیوسته و مستقل هستند. یک مهره لامپ آسیب دیده است و تاثیری در عملکرد سایر چراغ های LED ندارد. سطح برد PCB با یک پوشش مات تصفیه می شود تا چراغ سیگنال ترافیک بدون تداخل و قابلیت اطمینان بالا بدرخشد.

3.   تایمر شمارش معکوس NobTra از فناوری کنترل میکرو رایانه استفاده می کند ، که می تواند به طور خودکار زمان چراغ های سیگنال راهنمایی و رانندگی را در زمان واقعی تشخیص یا دریافت کند. داخلی نرم افزار و مدار دیده بان سخت افزار آن را پایدار و قابل اعتماد می کند. با استفاده از پردازنده CPU برای زمان بندی ، می توان به طور خودکار زمان روشن و خاموش شدن چراغ های راهنمایی را بدون تنظیم دستی ردیابی کرد. وقتی در زمان چراغ راهنمایی خطایی رخ دهد ، تایمر شمارش معکوس می تواند به طور خودکار اصلاح شود.

4. تایمر شمارش معکوس NobTra از ولتاژ ثابت Meanwell و منبع تغذیه منبع ثابت برای اطمینان از کیفیت محصول پایدار استفاده می کند. اندازه کوچک ، سبک وزن ، مصرف کم برق ، ولتاژ خروجی پایدار و مقاومت خوب در برابر ولتاژ معکوس. با دامنه ولتاژ گسترده سازگار شوید. 110 ~ 220 ولت ، 12 ~ 24 ولت می تواند به طور معمول کار کند.

5. شمارش معکوس دیجیتال NobTra   تایمر   چراغ های راهنمایی سری دارای انواع محوطه ها برای پاسخگویی به نیازهای سناریوهای مختلف برنامه هستند. در میان آنها ، پوسته های تایمر شمارش معکوس 200 میلی متر ، 300 میلی متر و 400 میلی متر از مواد PC با سبک ، سختی بالا و انعطاف پذیری بالا ساخته شده اند. کاملاً با سیلیکون مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش مهر و موم شده و آب نشت نمی کند. کل تایمر شمارش معکوس دارای وزن کم و نصب آن آسان است. تایمر شمارش معکوس 500 میلی متر از پروفیل آلومینیوم با کیفیت بالا ، یکبار مصرف آلومینیوم ریخته گری ، قوی و بادوام ، مناسب برای انواع آب و هوای بد استفاده می کند.

6. آفتابگیر آلومینیومی   از نور مستقیم خورشید جلوگیری می کند تا بر نور رنگ تأثیر بگذارد. فرآیند پاشش پودر الکترواستاتیک در دمای بالا اتخاذ شده است ، که زنگ زده نیست و اکسیداسیون آن آسان نیست. این ماده در برابر درجه حرارت بالا ، سرمای شدید ، تغییر شکل ، پیری ، ضد آب و ضد رطوبت مقاوم است.

تایمر شمارش معکوس دیجیتال

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us