100 میلی متر چراغ سیگنال شار بالا برای محل اتصال

100 میلی متر چراغ سیگنال شار بالا برای محل اتصال  

100 میلی متر چراغ سیگنال شار بالا ما می توانیم نماد فلش سبز ، توپ عابر پیاده ، صلیب سرخ را انجام دهیم. بر اساس نیاز واقعی خود باشید. ما می توانیم چراغ راهنمایی و رانندگی مربوطه را برای شما ارائه دهیم. با تست ضد آب IP65. با بدنه آفتاب گیر PC و از تابش مستقیم آفتاب به آباژور خودداری کنید. چه ' بیشتر ما براکت های نصب C شکل را تجهیز خواهیم کرد. به راحتی می توانید چراغ راهنمایی و رانندگی را به تیر چراغ راهنمایی کنید.   و همچنین می توانید چراغ راهنمایی و رانندگی را در سیستم پارکینگ مشاهده کنید.   100 میلی متر چراغ سیگنال شار بالا با ردیاب حلقه ، مانع ایستگاه عوارض کار می کند.

100 میلی متر چراغ سیگنال شار بالا

 

100 میلی متر قرمز + چراغ راهنمایی شار بالا برای عابر پیاده نیز می تواند برای تقاطع 4 طرفه استفاده شود. تراشه های LED اندازه کوچک و روشنایی بالا.   کاسه سبک داخل آن با 1 عدد " LED Osram " واردات از آلمان. با 5 سال گارانتی کیفیت.   مهندس ما آن را در فاصله قابل مشاهده آزمایش می کند. فاصله قابل مشاهده بیش از 500 متر NobTra با تولید کننده ' چراغ راهنمایی بیش از 11 سال در چین. ما تجهیزات تولید و تجهیزات آزمایش برای 100 میلی متر قرمز + سبز   داریم تولید چراغ راهنمایی با شار بالا.

100 میلی متر چراغ سیگنال شار بالا

چرا بسیاری از مشتریان چراغ راهنمایی با قدرت 100 میلی متر را انتخاب می کنند.

اولین. با چشم اندازهای پیشرفته و اندازه کوچک. می توانید برخی از هزینه های حمل و نقل را پس انداز کنید.

دومین. با واردات تراشه های LED و کیفیت می توان تضمین کرد.

سوم. با محفظه قوی ASB + PC. مواد بازیافتی دیگر اضافه نکنید و هر قسمت مواد اولیه بود.

چهارم   ساختار ضد آب قطعات حلقه مهر و موم لاستیک سیلیکون انعطاف پذیر ، ضد گرد و غبار ، ضد آب ، ضد شعله ، ضد پیری ، پوسته لامپ ضد ضربه ، ضد سقوط ، بدون الماس ، تهویه ، اتلاف حرارت خوب ، IP65 ضد آب است. همراه با طراحی کلی فوق العاده نازک ، سبک و نصب آسان ، ظاهر کلی زیبا است ، تعدادی از گواهینامه های ثبت اختراع را به دست آورد.  

پنجم. لنز نوری با توجه به مهره لامپ به طور مستقل مورد تحقیق و توسعه قرار می گیرد و نور اصلی دوباره ساطع می شود. در مقایسه با چراغ های راهنمایی و رانندگی کم مصرف ، چراغ های راهنمایی با قدرت بالا روشن تر ، یکنواخت تر و نور ملایم تری دارند و از خیره شدن راننده می کاهند ' چشم ها

ششم منبع تغذیه یک منبع تغذیه سوئیچینگ جداگانه ، ولتاژ ورودی گسترده ، زمان کوتاه راه اندازی ، محافظت در برابر صاعقه ، محافظت در برابر موج و غیره را تصویب می کند و خروجی با جریان ثابت و ولتاژ ثابت طراحی می شود. کل منبع تغذیه از طراحی تا تهیه مواد تا آزمایش پیری لایه به لایه بررسی شده است. روند پیری دقیقاً براساس زمان مشخص شده و پیری کامل است. با قاطعیت از جاری شدن محصولات بد از کارخانه جلوگیری می کند و یک محیط کار پایدار برای منبع نور فراهم می کند.

هفتم این محصول از کل آلومینیوم ریخته گری شده برای دفع گرما استفاده می کند ، گرمای تولید شده توسط مهره لامپ درخشان به موقع به هوا منتقل می شود و عمر مفید LED بهبود می یابد.

هشتم به طور معمول در دمای 40-60 ℃ کار کنید ، به دلیل تغییر درجه حرارت محیط ، از عملکرد طبیعی محصول جلوگیری کنید.

نهم فتیله تمام شده پس از مونتاژ با تکان دادن میز آزمایش می شود و می توان ارتعاش تولید شده هنگام حمل و نقل را شبیه سازی کرد که می تواند محصولات بد ناشی از جوشکاری را از بین ببرد و در بهبود کیفیت محصول نقش اساسی دارد.

دهم. حفاظت از محصولات بسته بندی ، با توجه به کل شکل محصول طراحی مروارید بسته بندی پنبه ، مروارید پنبه دارای مزایای ضد رطوبت ، ضد ضربه ، مقاومت بالا ، بازیافت ، حفاظت از محیط زیست ، مقاومت در برابر ضربه شدید و غیره ، برای محافظت از کیفیت محصولات .

یازدهم لنز فرنس نور چراغ سیگنال شار 100 میلی متری دارای سطح صاف است ، اما می تواند به عنوان لنز کروی استفاده شود. از آنجا که لنز فرنل اساساً مسطح است ، می تواند فضای عظیمی را فراهم کند و وزن را کاهش دهد و فاصله کانونی از دیافراگم آن کوتاه تر است ، که با لنزهای کروی امکان پذیر نیست. بنابراین ، می توان از آن در چراغ های راهنمایی با عملکرد بالا برای دستیابی به توزیع یکنواخت نور استفاده کرد.

100 میلی متر چراغ سیگنال شار بالا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us