سری چراغ راهنمایی با شار بالا با 300 میلی متر (12 اینچ)

300MM (12 اینچ) سری چراغ های راهنمایی با شار بالا

300MM (12 اینچ) چراغ راهنمایی با شار بالا توسط مهندسی ما R & ایجاد شده است تیم D پس از سالها تلاش بی وقفه بر اساس چراغ راهنمایی کم مصرف معمولی بنا شده است. در مقایسه با چراغ های راهنمایی و رانندگی کم مصرف ، چراغ های راهنمایی با قدرت بالا محبوبیت بیشتری در مشتری دارند.

چراغ راهنمایی با شار بالا

مزیت - فایده - سود - منفعت:

اول ، منبع نور ترافیکی با شار بالا تراشه های LED Osram 3W با شار بالا را تصویب می کند ، که روشن تر ، انتشار نور یکنواخت تر ، دوز کمتر ، هزینه نگهداری پایین ، طول عمر بیشتر و کیفیت تضمین شده تر است.

 

دوم ، منبع تغذیه منبع تغذیه سوئیچینگ جداگانه ، ولتاژ ورودی گسترده ، زمان شروع کوتاه ، محافظت در برابر صاعقه ، حفاظت از ولتاژ و غیره را دارد و خروجی با جریان ثابت و ولتاژ ثابت طراحی شده است. کل منبع تغذیه لایه بررسی شده است لایه ای از طراحی تا تهیه مواد تا آزمایش پیری. روند پیری دقیقاً براساس زمان مشخص شده و پیری کامل است. با قاطعیت از جاری شدن محصولات بد از کارخانه جلوگیری می کند و یک محیط کار پایدار برای منبع نور فراهم می کند.

 

سوم ، لنز فرنل دارای یک سطح صاف است ، اما می تواند به عنوان یک لنز کروی استفاده شود. از آنجا که لنز فرنل اساساً مسطح است ، می تواند فضای عظیمی را فراهم کند و وزن را کاهش دهد و فاصله کانونی از دیافراگم آن کوتاه تر است ، که با لنزهای کروی امکان پذیر نیست. بنابراین ، می توان از آن در چراغ های راهنمایی با عملکرد بالا برای دستیابی به توزیع یکنواخت نور استفاده کرد.

چهارم ، لنزهای نوری با توجه به مهره لامپ به طور مستقل مورد تحقیق و توسعه قرار می گیرند و نور اصلی دوباره ساطع می شود. در مقایسه با چراغ های راهنمایی و رانندگی کم مصرف ، چراغ های راهنمایی با قدرت بالا روشن تر ، یکنواخت تر و نور ملایم تر هستند و باعث کاهش نور می شوند خیره کننده راننده ' چشم ها

چراغ راهنمایی با شار بالا

پنجم ، این محصول از کل آلومینیوم ریخته گری برای اتلاف گرما استفاده می کند ، گرمای تولید شده توسط مهره لامپ درخشان به موقع به هوا منتقل می شود و عمر مفید LED بهبود می یابد.

پنجم ، این محصول از کل آلومینیوم ریخته گری برای اتلاف گرما استفاده می کند ، گرمای تولید شده توسط مهره لامپ درخشان به موقع به هوا منتقل می شود و عمر مفید LED بهبود می یابد.

 

هفتم ، تمام پیچ های ثابت چراغ راهنمایی با شار بالا از 304 پیچ فولاد ضد زنگ ساخته شده است. تمام پیچ ها آزمایش سخت نمک پاش را پشت سر گذاشته اند تا اطمینان حاصل کنند که در استفاده طولانی مدت در فضای باز در محیط های سخت زنگ نمی زنند. ساختار فولاد ضد زنگ برای شهرهای ساحلی مهم است.

بالا

هشتم ، به طور معمول در دمای -40-60 کار می کند ، به دلیل تغییر درجه حرارت محیط ، از عملکرد طبیعی محصول جلوگیری می کند.

نهم ، فتیله تمام شده پس از مونتاژ توسط میز لرزش آزمایش می شود و می توان ارتعاش تولید شده در هنگام حمل و نقل را شبیه سازی کرد ، که می تواند محصولات بد ناشی از جوشکاری را از بین ببرد و نقشی اساسی در بهبود کیفیت محصول دارد.

 

دهم ، ساختار ضد آب قطعات حلقه مهر و موم سیلیکون انعطاف پذیر ، ضد گرد و غبار ، ضد آب ، ضد شعله ، ضد پیری ، پوسته لامپ ضد ضربه ، ضد سقوط ، بدون الماس ، تهویه ، اتلاف حرارت خوب ، IP66 ضد آب است. همراه با طراحی کلی فوق العاده نازک ، سبک و نصب آسان ، ظاهر کلی زیبا است ، تعدادی از گواهینامه های ثبت اختراع را به دست آورد.

بالا

یازدهم , ما روشهای QC سختگیرانه ای را در تمام مراحل تولید خود به منظور ارائه محصولات با کیفیت بالا که حتی در محیط های سخت نیز می توانند عملکرد کامل داشته باشند ، اجرا کرده ایم. با آزمایش تمام مواد اولیه ورودی ، اطمینان حاصل می کنیم که محصولات ما قادر به تضمین کیفیت 5 ساله ما هستند. 300 میلی متر چراغ راهنمایی شار بالا استفاده می شود   چراغ راهنمایی مسکن PC و   چراغ راهنمایی LED.

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us