سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چندگانه

سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چندگانه  

سیستم کنترل بی سیم خورشیدی چند منظوره NobTra مدیریت ترافیک را با سهولت و راحتی انجام می دهد.   با کنترل از راه دور بی سیم. علاوه بر این.   سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چندگانه می تواند آسیب به سیستم کنترل ناشی از شبکه برق غیرمجاز و آب و هوای رعد و برق را برطرف کند. سیستم   توسط باتری تأمین می شود. در طول روز ، صفحه خورشیدی برای تأمین سیستم ، انرژی نور را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. برق اضافی در باتری ذخیره می شود و انرژی الکتریکی شب هنگام به سیستم منتقل می شود.

سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چندگانه

کنترل کننده ترافیک بی سیم خورشیدی دارای کنترل کننده 16pcs slave و کنترل کننده اصلی 1pcs است.  

هر کنترل کننده برده آدرس IP خاص خود را دارد. بنابراین کنترل کننده سالو 16 عدد دارای 16 آدرس IP مختلف است. می توانید آن را به هر جهتی تنظیم کنید.   اضافی می توانید هر زمان کنترل چراغ راهنمایی کنترل کننده برده را تنظیم کنید. آن ' برای تنظیم زمان چراغ راهنمایی توسط برنامه تلفن یا رایانه مناسب است. 1pcs master controller حداکثر 16pcs کنترل کننده برده را تجهیز می کند.   کنترل کننده چند منظوره می تواند متناسب با تقاطع پیچیده یا تقاطع مجاور باشد (فاصله بین تقاطع های مجاور باید بیش از 1 متر باشد). اگر دو تقاطع مجاور 1pcs master controller و 16pcs salve controller را نصب کند. نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود بلکه نصب را نیز تسهیل می کند.   سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چند برده دمای کار -40 درجه تا 60 درجه بود.   سیستم کنترل کننده خورشیدی هوشمند مناسب برای تقاطع پیچیده. مانند تقاطع 5 طرفه ، تقاطع 6 طرفه و تقاطع مجاور. بر اساس نیاز واقعی شما ما می توانیم راه حل های مختلف ترافیکی را برای شما ارائه دهیم.  

سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چندگانه

مزیت   سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چندگانه  

1. با ارتباط WIFI بین کنترل کننده با برنامه تلفن همراه. فاصله را در 20 متر تنظیم کنید. کنترل توسط Mobile Mobile ، آن ' مناسب برنامه و رفع اشکال در سایت است.

2. سیستم ارتباط بی سیم بین هر جهت را اتخاذ می کند و از یک کنترل کننده اصلی و کنترل کننده شوری تشکیل شده است که باعث صرفه جویی در هزینه های مواد و نیروی کار کابل های تخمگذار می شود.

3. پوشش سیگنال میزبان و برده گسترده است ، تا 200 متر. پایداری سیگنال. برای تقاطع های بزرگ و پیچیده مناسب است.

4. یک میزبان ، چند برده. فقط یک میزبان مورد نیاز است و 1-16 سیگنال برده را می توان خودسرانه اضافه کرد.

5. GPS برای همزمان همزمان ، عملکرد موج سبز را به واقعیت تبدیل می کند. برای تسهیل بازرسی توسط رهبران ملی ، در تمام تقاطع ها به چراغ های سبز دست یابید.

6. طرح سیگنال: اجازه دادن به راه حل 240 ، زمان 30 دوره ، 240 منو با 60 مرحله. اجازه دادن به برنامه هفته ، برنامه روز ویژه ، تمام زمان قرمز ، برنامه افزودنی قرمز و ... کنترل کننده را می توان با تنظیم برنامه هفته (دوشنبه تا یکشنبه) و تنظیم برنامه تعطیلات تنظیم کرد.  

7. هر کنترل کننده salve آدرس IP خاص خود بود. می توانید آن را در هر جهتی تنظیم کنید. (شرق ، جنوب ، غرب ، شمال) .16 برده همزمان استفاده می شود و سیگنال ها با یکدیگر تداخل ندارند.

8. سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چندگانه برای انواع تقاطع های مشترک مانند cross-oads ، تقاطع های T شکل ، تقاطع های تک شکل و غیره مناسب است و تا 64 کنترل درایو (36 کانال خودرو ، 16 عابر پیاده) را پشتیبانی می کند. کانال)            

9. از چندین روش ارتباطی پشتیبانی کنید. ارتباطات اترنت ، ارتباطات WIFI ، ارتباطات GPRS ، ارتباطات 4G.

10. پشتیبانی از ارتباطات تک رایانه ای و حالت ارتباط متمرکز کنترل رایانه بالایی. کنترل متمرکز تقاطع های متعدد در شهر از طریق کنترل متمرکز حاصل می شود.

11. عملکرد نظارت بر مرکز کنترل سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چندگانه   می تواند نظارت بر مرکز کنترل از راه دور ، ترمینال آنلاین کامپیوتر برای کنترل جریان ترافیک و مداخله دستی را تحقق بخشد

12. سیستم کنترل بی سیم خورشیدی چند منظوره   می تواند با چراغ راهنمایی ، ردیاب دوربین فیلمبرداری ، دکمه فشار یا دستگاه دیگری کار کند

13. از منوهای ویژه مختلف پشتیبانی کنید. مانند خاموش کردن صفحه نمایش ، چشمک زدن زرد از هر طرف ، همه قرمز از همه طرف ، و غیره. سیستم کنترل مدیریت ترافیک نرم افزار با عملکرد مدیریت از راه دور. مانند خاموش بودن اتصال ، تماس با عجله ، چشمک زدن اجباری و غیره

سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی چندگانه

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us