دکمه فشار عابر پیاده بی سیم با گیرنده IP65

دکمه فشار عابر پیاده بی سیم با گیرنده IP65

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: PTB-20-V12
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:78.5 دلار آمریکا (گیرنده 39.5 دلار آمریکا)
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 11 قطعه (49 * 34 * 22 سانتی متر ، G / W: 6.72 کیلوگرم)
  • توانایی تامین:3000 قطعه در ماه
Contact Us

دکمه فشار عابر پیاده بی سیم  

دکمه فشار عابر پیاده بی سیم و دکمه فشار عابر پیاده سیمی را می توان انتخاب کرد.   دکمه فشار بی سیم عابر پیاده می تواند با یک گیرنده کار کند. سپس می تواند به خوبی کار کند.   خروجی دکمه دکمه فشار عابر پیاده بی سیم راه بی سیم بود.   اما بدون عملکرد فرمان های صوتی و میزان صدای پویا. اگر دکمه کور بی سیم و دکمه فشار عابر پیاده را با هم انتخاب کنید. سپس آن را با این عملکرد.   هنگام حضور در خیابان شلوغ بسیاری از افرادی که در تقاطع منتظرند و زمان سبز طولانی است. اگر ما یک دکمه فشار لمسی را در قطب نصب کنیم. وقتی دستتان دکمه را می بندد. این اطلاعات را به دکمه عابر پیاده منتقل می کند. و دکمه فشار بی سیم سیگنال را به کنترل منتقل می کند و زمان سبز را کاهش می دهد. بنابراین می تواند زمان انتظار را برای   ذخیره کند ازدحام ترافیک.

دکمه فشار عابر پیاده بی سیم

 

برنامه دکمه فشار بی سیم عابر پیاده در تقاطع و T-Junction. اگر چراغ راهنمایی برای عابران پیاده نصب کنید. سپس لازم است کمی دکمه فشار عابر پیاده را تجهیز کنید. برای گیرنده دکمه فشار.   1 تقاطع نیاز به تجهیز حداکثر دکمه فشار عابر پیاده 16 قطعه دارد.   برای دکمه بی سیم تصویب 2.4G شبکه خود شبکه شبکه فن آوری ارتباطات شبکه ، رله سیگنال خودکار ، سیگنال پایدار و قابل اعتماد است ، و فاصله طولانی است.   دکمه ساعت کور بی سیم به نرم افزار پیکربندی سمت PC مجهز است. با اتصال کابل شبکه ، می توانید نگاشت خروجی دکمه را بر روی رایانه پیکربندی کرده و میزان صدای ساعت کور را تنظیم کنید. برای دکمه فشار بی سیم عابر پیاده. اگر چراغ راهنمایی شما با ولتاژ بالا باشد. ما می توانیم ترانسفورماتور IP68 را اضافه کنیم. برای سطح ضد آب دکمه فشار عابر پیاده بی سیم. مهندس ما زمان زیادی را آزمایش می کند. محصول ما با استانداردهای CE مطابقت دارد.  

دکمه فشار عابر پیاده بی سیم

دکمه فشار عابر پیاده بی سیم. باند فرکانس 2.4G بود (240 کانال مگاهرتز-2480 مگاهرتز 16 کانال را می توان تنظیم کرد).   قدرت انتقال دکمه فشار بی سیم 200 میلی آمپر بود. حساسیت گیرنده -98dBm بود. فاصله ارتباطی دکمه فشار عابر پیاده بی سیم بیش از 200 متر (این فاصله بین دکمه تک و گیرنده است و چند دکمه فاصله کار را بیشتر هماهنگ می کند).   برای دکمه فشار عابر پیاده ساعت کور. اگر مشتری می خواهد زبان کشور خود را اضافه کند.     می توانیم صدا را به دکمه فشار عابر پیاده اضافه کنیم.   چه ' بیشتر " صبر کنید " می تواند نصب شود. می تواند به زبان های مختلف کشور تغییر یابد. قبل از سفارش کالا لطفاً زبان مورد نیاز خود را به من اطلاع دهید.   در مقایسه با همان بازار. قیمت دکمه نجیب عابر پیاده رقابتی تر از سایرین است.   از این رو. برای کیفیت و قیمت. ما برای هر دو مورد مزیت داریم.   برای دکمه فشار بی سیم عابر پیاده با 2 سال گارانتی کیفیت. به منظور پاسخگویی به خواسته های مختلف. ما می توانیم راه حل متفاوتی برای مشتری خود ارائه دهیم.     روش نصب دکمه بی سیم عابر پیاده.   با استفاده از نصب ریل. مصرف برق دکمه فشار عابر پیاده 3 وات پایین تر است.     رابط ارتباطی دکمه فشار عابر پیاده   LAN x 1 ، 485 x 1.   منبع تغذیه ولتاژ دکمه فشار عابر پیاده 10-30VDC بود.    

دکمه فشار عابر پیاده بی سیم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us