چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متری با مواد PC برای تقاطع

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: JD-212-2
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / ست (63 * 32 * 23 سانتی متر
  • توانایی تامین:5000 قطعه / ماه
Contact Us

چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متر  

چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متر. در کل ، استفاده از LED ها در چراغ های راهنمایی به دلیل ویژگی های عالی آن به سرعت توسعه یافته است. و کاربرد بازار در حمل و نقل نیز بسیار خوب است و اساساً جایگزین منبع نور سنتی شده است. اگرچه محصولات سیگنال ترافیک در بازار نزدیک به اشباع هستند ، اما به دلیل حفاظت از محیط زیست ، صرفه جویی در انرژی و عمر طولانی خود LED ، استفاده از LED در زمینه حمل و نقل فضای بسیار زیادی دارد. چراغ سیگنال ترافیکی 200 میلی متری انواع مختلفی دارد. مانند چراغ راهنمایی ترافیکی 200 میلی متری ، چراغ راهنمایی وسایل نقلیه قرمز 200 میلی متری ، چراغ راهنمایی جنبه 200 میلی متر با فلش سبز متقابل قرمز.  

چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متری

صنعت حمل و نقل صنعت اساسی اقتصاد ملی و پیش شرط فعالیت عادی و توسعه هماهنگ همه جنبه های تولید اجتماعی است. این نقش مهمی در بهبود توسعه پایدار ، سالم و سریع اقتصاد ملی ، بهبود مردم ' زندگی و ترویج مدرنیزاسیون دفاع ملی. تقاطع های ترافیکی جاده ها مکان هایی هستند که جریان ترافیک و مردم در جهات مختلف جریان می یابند. این روش ثابت کرده است که بهبود ظرفیت ترافیک در تقاطع های ترافیکی راهی موثر برای بهبود ایمنی و کارایی ترافیک شهری است. از نظر کنترل سیگنال ، این کار عمدتا بر روی زمان بندی سیگنال در تقاطع ها ، تجزیه و تحلیل دلایل انتظار تقاطع و کاهش زمان انتظار اضافی متمرکز است. هنگامی که تقاطع یک چراغ راهنمایی دیسک است که نشان دهنده ترافیک است. وقتی با چراغ قرمز مواجه شدید ، ماشین نمی تواند مستقیم حرکت کند و شما نمی توانید به سمت چپ بپیچید ، اما می توانید به راست بپیچید. وقتی با چراغ سبز روبرو شدید می توانید مستقیم بروید ، یا به چپ بپیچید و به راست بپیچید. هنگامی که تقاطع با نشانگر جهت (چراغ فلش) نشان داده می شود. وقتی چراغ جهت سبز است ، جهتی است که می توانید در آن حرکت کنید. وقتی چراغ جهت قرمز است ، جهتی است که نمی توان آن را هدایت کرد.  

چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متری

 

ویژگی چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متر.  

1. دید بالا چراغ های راهنمایی LED در شرایط شدید آب و هوایی مانند روشنایی مداوم ، هوای ابری ، مه و باران عملکرد دید خوبی دارند. نور led نور تک رنگ است ، بنابراین تغییر رنگ لازم نیست.

2. صرفه جویی در انرژی چراغ سیگنال ترافیکی 200 میلی متری ، اگرچه یک چراغ سیگنال نمی تواند در یک روز انرژی زیادی را مصرف کند ، اما بسیاری از چراغ های سیگنال در شهر مقدار کمی برق نیستند.

3. سازگاری با محیط در فضای باز ، نه تنها باید در برابر سرما مقاومت کنند بلکه در برابر گرما نیز مقاومت می کنند. چراغ سیگنال led هیچ شوک و آسیب فیلامنتی ندارد و در عین حال مشکلی در ترک خوردن پوشش شیشه وجود ندارد.

4. زمان تغییر چراغ های سیگنال رنگی مختلف کوتاه است. سرعت پاسخ چنین لامپ سریعتر از پاسخ کلی است و از وقوع حوادث ترافیکی می کاهد.  

5. با 2 سال گارانتی کیفیت. در طول گارانتی اگر مشکلی وجود داشت ما پشتیبانی فنی ارائه می دهیم و به زودی با آنها مقابله خواهیم کرد.  

چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متری

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us