ردیاب دوربین فیلمبرداری با کیفیت خوب با ردیاب اتصال بی سیم

ردیاب دوربین فیلمبرداری با کیفیت خوب با ردیاب اتصال بی سیم

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: TCD-8
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:620.9 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 1 ست (46 * 19 * 21 سانتی متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

ردیاب دوربین فیلمبرداری با کیفیت خوب  

ردیاب دوربین فیلمبرداری با کیفیت خوب پاسخگوی نیازهای مشتری است. به عنوان تجهیزات تشخیص عملکرد آن و نیاز فنی بالاتر است. اما در ضمن هزینه آن بسیار گران است. به عنوان مثال ، الزامات مربوط به ردیاب های وسیله نقلیه ویدئویی برای خدمات اطلاعات ترافیک ، آمار جریان ترافیک و تجزیه و تحلیل متفاوت از ردیاب های وسیله نقلیه ویدیویی است که برای کنترل سیگنال ترافیک استفاده می شود و باید به طور واضح در استاندارد تعریف شود.   اما ردیاب دوربین فیلمبرداری اصلی منطقه را شناسایی می کند که دارای بار   یا نه. در توسعه آینده ، ما در این مسیر در این مسیر توسعه خواهیم یافت.   تشخیص کمی ، مانند جریان ترافیک ، میزان ضبط حادثه نقض وسیله نقلیه و غیره. اما دستیابی به ارزیابی عینی مانند سرعت چاپ خودرو برای برخی دیگر دشوارتر است. روشهای مختلف آزمون باید متناسب با جهات مختلف برای استفاده ایجاد شود.  

ردیاب دوربین فیلمبرداری با کیفیت خوب

برای ردیاب دوربین فیلمبرداری بی سیم ، بزرگترین مشکل منبع تصویر است. برای یک آشکارساز ویدئویی فروش داغ که می تواند نیازهای تشخیص منبع تصویر را بدست آورد ، ممکن است افت جدی در فهرست برای منبع تصویر دیگری رخ دهد. نمونه های بارز آن شب و روز ، بدون سایه و بدون سایه است. بنابراین ، منبع تصویر باید مجموعه ای از تصاویر معمولی باشد. آزمایش نشانگر باید بر روی تمام اشیا of یک مجموعه تصویر معمولی انجام شود. توانایی محصول آزمایش شده برای انطباق با روش مهندسی به علمی و خاص بودن مجموعه منبع تصویر بستگی دارد. و نماینده برای یک مجموعه منبع تصویر معمولی ، پارامترهای کلیدی مانند کمترین میزان سیگنال خروجی به نویز ، وضوح و دامنه دینامیکی باید مشخص شود. مشخصه فناوری تشخیص وسیله نقلیه ویدیویی ، آشکارساز دوربین فیلمبرداری با کیفیت خوب یک منطقه بزرگ ، آشکارساز چند منظوره با ویژگی ها و قابلیت های تشخیص کاملا متفاوت از ردیاب های دیگر وسایل نقلیه است. این باید عملکرد تشخیص منحصر به فرد خود را در استاندارد منعکس کند. مانند طول صف ، رانندگی از طریق خط و غیره   ولتاژ آشکارساز دوربین فیلمبرداری 12-42VDC بود.  

ردیاب دوربین فیلمبرداری با کیفیت خوب

مزیت ردیاب دوربین فیلمبرداری:  
1. دوربین   ردیاب در تنظیمات انعطاف پذیر است ، نصب آن آسان است ، استفاده از آن آسان است و به سطح جاده آسیب نمی رساند. هنگام تعمیر و نگهداری نیازی به بستن بزرگراه نیست.  
2. دقت اندازه گیری سرعت و دقت شمارش حجم ترافیک می تواند اساساً سطح بالایی را حفظ کند. در حال حاضر ، دقت اندازه گیری سرعت ردیاب های وسایل نقلیه ویدیویی متداول در چین بیش از 95٪ است و دقت شمارش حجم ترافیک به طور کلی در حدود 98٪ است. پس از بازرسی های بسیاری در محل ، مشخص شد که پس از استفاده از یک دوربین با حساسیت بالا با مهار شدید نور ، می توان همان دقت تشخیص را در روز بدون روشنایی جاده در شب بدست آورد. فقط هنگام طلوع و غروب است که روشنایی محیط پس زمینه به میزان قابل توجهی تغییر می کند و خودرو ' حالت سوئیچ نور متناقض است ، دقت تشخیص ضعیف است.
3. تصویر آشکارساز دوربین فیلمبرداری با کیفیت خوب می تواند به مانیتور مرکز نظارت متصل شود ، که می تواند اطلاعات جریان ترافیک مانند سرعت و حجم ترافیک را در زمان واقعی نشان دهد و مقدار زیادی از اطلاعات نظارت را برای نظارت بر ترافیک فراهم کند.

ردیاب دوربین فیلمبرداری با کیفیت خوب

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us