عمده فروش ردیاب حلقه دو کانال با رله واردات.

عمده فروش ردیاب حلقه دو کانال با رله واردات.
عمده فروش ردیاب حلقه دو کانال با رله واردات.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-205
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:59 دلار
  • حداقل سفارش: 10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:کارتن 50 عدد یک کارتن اندازه 47 * 30 * 35 سانتی متر وزن 13.8 کیلوگرم
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

فروشنده حلقه ردیاب دو کانال

عمده فروش دوتایی   ردیاب حلقه کانال. در مورد ردیاب حلقه دو کانال. ما با کیفیت خوب و قیمت خوب ارائه می دهیم. عمده فروش دوتایی   آشکارساز حلقه کانال باید در یک محیط خشک ، ضد رطوبت و ضد آب ، تا حد ممکن نزدیک به سیم پیچ تشخیصی نصب شود. محل نصب باید به دور از منابع گرما و میدان های مغناطیسی قوی انتخاب شود و حداقل 10 میلی متر از دستگاه های دیگر دور باشد (به شاسی نزدیک نباشید). این که ردیاب خوب کار کند تا حدود زیادی به سیم پیچ زمینی حس که به آن متصل است بستگی دارد. چندین پارامتر مهم برای جاسازی سیم پیچ ها شامل محیط (جلوگیری از دمای بالا ، مغناطیسی قوی ، فلز متحرک و غیره) ، مواد ، اندازه شکل سیم پیچ ، تعداد دورها و روش تعبیه است.

عمده فروش ردیاب حلقه دو کانال

پاسخ خروجی 2 توسط DIP3 تعیین می شود:   وقتی DIP3 خاموش است.   خروجی وجود دارد ، یعنی اگر وسایل نقلیه وارد سیم پیچ شوند. 3 و 4 متصل شده و روشن می شوند تا زمانی که وسیله نقلیه از سیم پیچ خارج شود. هنگامی که DIP3 روشن است ، خروجی رله 2 همان خروجی رله 1 است (با DIP1 و DIP2 تعیین می شود). رله 1   یک خروجی چند منظوره است و حالت خروجی آن توسط DIP1 و DIP2 در برد اصلی تعیین می شود. وقتی DIP1 خاموش است و DIP2 خاموش است ، پس از اینکه وسیله نقلیه 300 میلی ثانیه از سیم پیچ خارج شد ، 5 و 6 فوت برای 1 ثانیه روشن می شوند و سپس خاموش می شوند. هنگامی که DIP1 روشن است و DIP2 خاموش است ، اگر وسیله نقلیه وارد سیم پیچ شود ، 5 و 6 فوت بلافاصله پس از 300 میلی ثانیه بکشید و خاموش شوید ؛ هنگامی که DIP1 خاموش است و DIP2 روشن است ، اگر وسیله نقلیه 300 میلی ثانیه وارد سیم پیچ شود ، 5 و 6 فوت متصل شده و روشن می شوند تا زمانی که وسیله نقلیه خارج شود. وقتی DIP1 روشن است و DIP2 روشن است ، اگر وسیله نقلیه ای وارد سیم پیچ شود ، پایه های 5 و 6 بلافاصله روشن و خاموش می شوند و پس از 300 میلی متر تأخیر پس از خروج خودرو ، خاموش می شوند. استاندارد ردیاب حلقه تک کانال استاندارد اتحادیه اروپا بود. ردیاب حلقه خودرو ، تشخیص ترافیک دو کانال ، ردیاب حلقه دو کانال.  

عمده فروش ردیاب حلقه دو کانال

فروشنده حلقه دو کانال عمده فروشی امکان تنظیم انعطاف پذیر شکل و اندازه سیم پیچ را فراهم می کند. در عمل ، سیم پیچ   محیط می تواند تا 30 متر باشد و اندازه آن می تواند به اندازه 3 متر باشد. سیم پیچ حداقل 300 میلی متر از لبه خط فاصله دارد. وقتی محیط سیم پیچ بیش از 10 متر باشد ، معمولاً دو نوبت طول می کشد. وقتی   دور سیم پیچ بیش از 10 متر است ، معمولاً دو نوبت طول می کشد. وقتی محیط سیم پیچ بین 6-10 متر باشد ، معمولاً سه نوبت طول می کشد. وقتی محیط سیم پیچ کمتر از 6 متر باشد ، سیم پیچ باید چهار بار پیچیده شود. از این رو. اگر می خواهید یک ردیاب حلقه دو کانال با قیمت مناسب انتخاب کنید. لطفا برای ارتباط با ما راحت باشید.  

عمده فروش ردیاب حلقه دو کانال

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us