آشکارساز چرخه خودرو دو خودرو کلاهک خودرو برای فروش محصولات جدید

آشکارساز چرخه خودرو دو خودرو کلاهک خودرو برای فروش محصولات جدید
آشکارساز چرخه خودرو دو خودرو کلاهک خودرو برای فروش محصولات جدید

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: LD-200
  • کشور مبدا:گوانگدونگ در چین
  • گواهی:CE

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD59
  • حداقل سفارش: 10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، Western Union، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:کارتن 50 پیکسل یک کارتن قالب 47 * 30 * 35cm وزن 13.8kg
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

دو خط خودرو آشکارساز حلقه خودرو

دوچرخه نقلیه آشکارساز خودرو برای فروش،   قیمت Schematic آشکارساز Loop دو خودرو، سیم کشی آشکارساز حلقه خودرو، Diagram Circuit detector حلقه خودرو، آشکارساز ترافیک حلقه القایی.

دو خط خودرو آشکارساز حلقه خودرو

اگر از محصول Schematic Loop detector دو خودرو استفاده می کنید، هنگامی که دوچرخه ردیاب آشکارساز خودرو را نصب می کنید، باید توجه داشته باشید که چه کاری باید انجام دهید و چگونه پس از شکست این مشکلات را برطرف کنید. اول، سیم مورد نیاز برای استفاده را نصب کنید. توصیه می کنیم که سیم های واجد شرایط توسط تولید کنندگان به طور منظم تهیه شوند. اندازه نصب برش کویل در طول نصب معمولا مربوط به مدل ورود و خروج وسیله نقلیه می شود. قبل از نصب، موقعیت کویل باید به خوبی کنترل شود. الگوی کف کویل زمین در هنگام برش با یک زاویه راست بریده می شود. از آنجا که زاویه راست سیم پیچ را آسان می کند، کویل نمی تواند به طور معمول کار کند. الزامات اساسی نصب سیم پیچ به شرح زیر است. لطفا به پیشنهادات نصب شده توسط ما مراجعه کنید. توصیه می شود برای نصب سیم کشی از یک هسته چند هسته ای بزرگتر از 1.0mm2 استفاده کنید. طول کل سیم می تواند به 500 متر برسد. اندازه سیم پیچ تقریبا به یک الگوی مستطیلی با طول 1.0m ~ 2.0m و عرض 0.8m ~ 1.2m تنظیم شده است. اگر طول دور از نصب سیم پیچ در طول نصب 3-4M باشد، توصیه می شود از 6 پیچ در اطراف سیم پیچ استفاده کنید. انتخاب برای نصب دور سیمی برای نصب 4-6M، تعداد چرخش کویل توصیه می شود برای استفاده از 5 نوبت؛ اگر شما تصمیم به نصب دور سوزن برای نصب 6-10M، تعدادی از چرخش کویل توصیه می شود برای استفاده از 4 چرخش؛ اگر قطر کویل را برای نصب 10 تا 20 متری انتخاب کنید، کویل تعداد چرخش ها را انتخاب می کند تا حدود 3 چرخش زخم شود. اگر برای نصب 20M-UP دور کمربند نصب کنید، تعداد چرخش کویل توصیه می شود که حدود 2 چرخش استفاده شود.

دو خط خودرو آشکارساز حلقه خودرو

هر کویل باید یک خط باقی مانده داشته باشد. نصب باقی مانده سیم باید به یک آشکارساز یکبار در هر 15 میلیمتر متصل شود و نصب با توجه به تعداد کویل های نصب شده تکمیل شده است. سیم پیچ های بیشتر نصب شده است، فرکانس پایین تر، سیگنال دریافت کننده ضعیف تر است. کوچکتر تعداد کویل، فرکانس بالاتر و سیگنال دریافت شده قوی تر است. بنابراین، توصیه می شود تعداد کویل ها با توجه به سیگنال دریافت کننده کویل و عملکرد نرمال محصول تعیین شود.
موقعیت نصب و جایگذاری کویل باید از موقعیتی باشد که در آن درب سیم پیچ مجاور و تداخل سیگنال نصب شده باشد. این محصولات با عملکرد عادی کویل زمین اختلال ایجاد می کند؛
اگر حس زمینی به درستی کار نکند، لطفا موارد زیر را بررسی کنید. برای بازنشانی میزبان تشخیص، دکمه RESET را فشار دهید. ردیابی LED قرمز POWER. Schematic Two Vehicle Circle Scheme اگر چراغ خاموش خاموش باشد، منبع تغذیه خارجی و فیوز داخلی را بررسی کنید. چراغ سبز CH1 / CH2 چشمک می زند. ممکن است مدار مدار سیم پیچ کوتاه باشد. اگر تعداد کویل تبدیل ناکافی باشد، فلش آهسته خواهد بود. Schematic Two Vehicle Circle Scheme اگر تعداد کویل باز بیش از حد زیاد شود، نور سبز به سرعت به سرعت چشمک می زند. اگر تعداد چرخش کویل ناکافی باشد (فرکانس خیلی بالا است): سوئیچ انتخاب فرکانس را می توان به پایین، اگر هنوز خیلی زیاد است، شما باید تعداد چرخش کویل را افزایش دهید؛ بیش از حد بسیاری از کویل ها (فرکانس بسیار پایین) تبدیل می شوند: شما می توانید سوئیچ فرکانس را به HI تغییر دهید، اگر هنوز خیلی کم است، شما باید تعداد چرخش کویل را کاهش دهید. اگر یک زمان برای یک مدت طولانی چشمک می زند، مدار قبلی شکست خورده است.

دو خط خودرو آشکارساز حلقه خودرو

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعتی Mingjinhai، جاده Tangtou، شهر Shiyan، Bao \ 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us