سازندگان ردیاب حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

سازندگان ردیاب حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید
سازندگان ردیاب حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-200
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:59 دلار
  • حداقل سفارش: 10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:کارتن 50 عدد یک کارتن اندازه 47 * 30 * 35 سانتی متر وزن 13.8 کیلوگرم
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سازندگان ردیاب حلقه دو خودرو

تولید کنندگان ردیاب حلقه دو خودرو برای فروش ،   قیمت تولید کنندگان ردیاب حلقه دو خودرو ، ردیاب ترافیک حلقه القایی ، طراحی ردیاب حلقه خودرو ، تست حلقه تشخیص خودرو.

سازندگان ردیاب حلقه دو خودرو

سازندگان ردیاب ردیاب دو خودرو سوئیچ SW1 و SW2 دارند و عملکردهای دیگر متفاوت است. هنگام انتخاب SW2: CH2 LOOP عملکرد سوئیچ قابل تنظیم را دارد. DIP 1 in Double Vehicle Loop Detector Manufacturers یک سوئیچ عملکردی است که می تواند حالت خروجی رله CH2 را تنظیم کند. روش تنظیم همان روش CH1 (SW1-DIP4) است. عملکرد CH2 قابل تنظیم DIP 2 یک حالت سنجش سیگنال سیم پیچ است که به همان روش CH1 (SW1-DIP5) تنظیم می شود. DIP 3 & DIP 4 & DIP 5 این سه سوئیچ عملکردی مشابه سوئیچ تنظیم حساسیت CH2 دارند. روش تنظیم همان روش CH1 است (SW1-DIP 6 & DIP 7 & DIP 8). دو سوئیچ DIP 6 & DIP 7 فرکانسهای CH2 قابل تنظیم به همان روشی است که CH1 دارند (SW1-DIP 9 & DIP 10).
در طی مراحل نصب ، اگر دو یا چند مجموعه سیم پیچ با اندازه مشابه برای استفاده مجاور انتخاب شده باشند ، توجه به تغییر فرکانس سیم پیچ ضروری است. با داشتن فرکانس های مختلف سیم پیچ مجاور ، می توان تداخل کراس استالک را از بین برد و دو برابر   تولید کنندگان ردیاب حلقه خودرو را می توان حذف کرد. حس می تواند سیگنال را به درستی دریافت کند و به طور عادی کار کند.
دکمه RESET: ردیاب به صورت دستی دکمه را بازنشانی می کند. برای تنظیم مجدد ردیاب دکمه را فشار دهید. در صورت تغییر فرکانس سیم پیچ ، باید تنظیم مجدد انجام شود.

سازندگان ردیاب حلقه دو خودرو

  نصب و راه اندازی سازنده ردیاب دو وسیله نقلیه مورد توجه و چگونگی از بین بردن خرابی ، اندازه نصب سیم پیچ به طور کلی مربوط به مدلی است که در آن وسیله نقلیه وارد و خارج می شود. توصیه می شود هنگام نصب از سیم چند هسته ای بزرگتر از 1.0 میلی متر مربع برای سیم پیچ استفاده کنید. طول کل سیم می تواند به 500 متر برسد. اندازه سیم پیچ برش به طور کلی به طول 1.0m 2.0m ، عرض 0.8m ~ 1.2m نصب الگوی مستطیل تنظیم شده است ، برای جلوگیری از چرخش زاویه راست ، زاویه راست ، گوشه باید تا آنجا که ممکن است درمان شود برش پوست خط آسان است ، در نتیجه سیم پیچ نمی تواند به درستی کار کند.
برای الزامات اساسی نصب سیم پیچ سازنده دو ردیاب وسیله نقلیه ، لطفا به توصیه های نصب ما ارائه دهیم. اگر طول محیط سیم پیچ زمینی نصب 4/3 میلی متر هنگام نصب باشد ، توصیه می شود از 6 دور در اطراف شماره سیم پیچ استفاده کنید. اگر می خواهید دور سیم پیچ را برای نصب 4-6M نصب کنید ، توصیه می شود از 5 دور در اطراف شماره سیم پیچ استفاده کنید. اگر انتخاب می کنید که دور سیم پیچ را نصب کنید نصب طولانی 6-10M ، تعداد چرخش سیم پیچ توصیه می شود تا از 4 دور استفاده کنید. اگر دور سیم پیچ را برای نصب 10-20M انتخاب کنید ، تعداد چرخش های سیم پیچ 3 چرخ انتخاب می شود. اگر می خواهید دور سیم پیچ را برای نصب 20M-UP نصب کنید ، تعداد چرخش های سیم پیچ توصیه می شود 2 دور دور بزنید.

سازندگان ردیاب حلقه دو خودرو

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us