کویل تشخیص ترافیک با کیفیت خوب کویل حلقه در فروش

کویل تشخیص ترافیک با کیفیت خوب کویل حلقه در فروش
کویل تشخیص ترافیک با کیفیت خوب کویل حلقه در فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن (305 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سیم پیچ تشخیص ترافیک  

اصل کار سیم پیچ تشخیص ترافیک. قبل از معرفی اصل سیم پیچ تشخیص ترافیک ، معرفی می کنیم که سیم پیچ تشخیص ترافیک چیست. " سیم پیچ تشخیص ترافیک " یک مدار نوسان است. به گونه ای ساخته شده است که یک شیار دایره ای   روی زمین ، با قطر حدود 1 متر ، یا یک شیار مستطیل شکل با مساحت قابل مقایسه تشکیل شده است ، و دو تا سه دور سیم در شیار مدفون شده است ، که یک سیم پیچ القایی است که در زمین مدفون شده است ' سطح ، این سیم پیچ بخشی از یک مدار نوسان است. از مدار نوسانی و خازن تشکیل شده است. اصل این است که نوسان پایدار و قابل اعتماد است. این سیگنال نوسانی از طریق تبدیل به مدار اندازه گیری فرکانس متشکل از میکرو رایانه تک تراشه ارسال می شود. فرکانس این اسیلاتور را اندازه بگیرید. هنگامی که یک جسم بزرگ فلزی مانند اتومبیل در حال عبور است ، تغییر فرکانس نوسان در صورت وجود یک جسم فلزی افزایش می یابد) ، و این تغییر به عنوان سیگنال تأیید ماشین از طریق " سیم پیچ تشخیص ترافیک " . کلید این فناوری این است که  . طراحی شده است اسیلاتور پایدار و قابل اطمینان است ، و فرکانس با عبور ماشین به طور قابل توجهی تغییر می کند. سیم پیچ آشکارساز حلقه ، سیم پیچ سنسور ترافیک ، سیم پیچ تشخیص ترافیک با طول عمر طولانی. اگر می خواهید اطلاعات دقیق تری در مورد سیم پیچ تشخیص ترافیک بدانید. لطفا برای ارتباط با ما راحت باشید. ما تصاویر و مشخصات جزئیات را برای شما ارسال خواهیم کرد. در مورد رنگ سیم. ما سیاه و قرمز را برای انتخاب شما ارائه می دهیم. و مشخصات 305 متری 1 دایره بود.  

سیم پیچ تشخیص ترافیک

باسکول الکترونیکی یک مدار نوسانی است که اگر سرعت عبور و مرور ماشین وجود دارد تشخیص می دهد. اصول عمل عبارتند از:   ابتدا یک شیار دایره ای روی زمین ایجاد کنید ، قطر آن حدود 1 متر است ، یا یک شیار مستطیل شکل با مساوی مساوی ، دو یا سه دور سیم را در شیار تعبیه کنید ، که یک سیم پیچ تشخیص ترافیک دفن شده روی سطح است.   این سیم پیچ بخشی از مدار نوسان است که از یک   تشکیل شده است مدار نوسان. فرکانس نوسان ساز را می توان با تبدیل سیگنال نوسانی به یک مدار اندازه گیری فرکانس متشکل از یک ریز رایانه منفرد اندازه گیری کرد. هنگامی که یک جسم بزرگ فلزی مانند اتومبیل از آن عبور می کند ، تغییر فرکانس نوسان به دلیل تغییر محیط فضایی ایجاد می شود (فرکانس نوسان در صورت وجود یک جسم فلزی افزایش می یابد) ، و ریز رایانه تک تراشه می تواند اندازه گیری کند مقدار فرکانس تغییر ، یعنی می توان درک کرد که ماشین از آنجا عبور می کند. در عین حال می توان از فاصله زمانی بین ابتدا و انتهای این سیگنال برای اندازه گیری سرعت حرکت ماشین استفاده کرد.

سیم پیچ تشخیص ترافیک

 

سیم پیچ تشخیص ترافیک با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، سیم مسی ضد اکسیداسیون قلع ، پوست فلوروپلاستیک. مقاوم در برابر محیط های مختلف و دارای مقاومت عالی در برابر پیری ، مقاومت در برابر اسید و قلیا ، مقاومت در برابر آب ، تخلیه روغن ، مقاومت در برابر رطوبت ، مقاومت در برابر خوردگی و سایر خواص است.

سیم پیچ تشخیص ترافیک

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us