فروش حلقه ردیاب نصب دو وسیله نقلیه فروش حلقه ردیاب

فروش حلقه ردیاب نصب دو وسیله نقلیه فروش حلقه ردیاب
فروش حلقه ردیاب نصب دو وسیله نقلیه فروش حلقه ردیاب

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD200
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:59 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:کارتن 50 عدد 47 * 30 * 35 سانتی متر 14.7 کیلوگرم
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

نصب حلقه دو ردیاب خودرو

نصب و راه اندازی حلقه دو ردیاب خودرو ساخت چین ،   نصب حلقه دو ردیاب وسیله نقلیه برای فروش ، نصب ردیاب حلقه خودرو ، آزمایش حلقه تشخیص خودرو ، ردیاب ترافیک حلقه القایی.

نصب حلقه دو ردیاب خودرو

در نصب حلقه ردیاب دو وسیله نقلیه LD200 ، DIP 1 یک سیم پیچ حلقه ای قابل تنظیم برای تشخیص هوشمند است:
DIP 1 هنگامی که ON را انتخاب می کنید ، به این معنی است که CH1 و CH2 را همزمان در حالت تشخیص هوشمند تنظیم می کنید. عملکردهای CH1 و CH2 عمدتاً برای جلوگیری از نصب حلقه دو دستگاه آشکارساز خودرو LD200   عملکردی که می تواند در هنگام بالا و پایین بودن شاسی مدلهای مختلف به درستی کار کند ، و در عین حال ، شناسایی خوب وسایل نقلیه و وسایل نقلیه به راحتی عبور می کند. اگر CH1 و CH2 تنظیم نشوند تا در هنگام نصب به حالت تشخیص هوشمند تبدیل شوند ، نصب حلقه Double Vehicle Detector LD200   به راحتی باعث خرابی آشکارساز می شود و راهی برای کار صحیح وجود ندارد. به خصوص در این منطقه نصب ، اغلب یدک کش ها وجود دارد. در مورد ورود و خروج کامیون های بزرگ.

نصب دو حلقه ردیاب وسیله نقلیه LD200 DIP 2 یک حالت تشخیص آشکارساز قابل تنظیم است:
وقتی DIP NO را انتخاب می کنید. DIP 2 این عملکرد حالت حضور خودرو است.
DIP MODE ON را انتخاب می کند ، به این معنی که وسیله نقلیه مجاز به توقف در حالت بی نهایت است. (هنگامی که وسیله نقلیه در موقعیت نصب سیم پیچ قرار می گیرد ، وسیله نقلیه در صورت وجود به طور خودکار برنمی گردد ، مگر اینکه خودرو از موقعیت مربوطه سیم پیچ زمین خارج شود).
اگر خاموش را انتخاب کنید ، به معنای حالت کلی است. (هنگامی که وسیله نقلیه در موقعیت نصب سیم پیچ قرار می گیرد ، اگر وسیله نقلیه بیش از 30 دقیقه روی سیم پیچ زمین متوقف شود ، سیستم به طور خودکار تنظیم می شود ، عدم وجود ماشین به طور پیش فرض سیستم را نشان می دهد ، که می تواند برای از بین بردن نقص در سیستم استفاده شود ، اگر عملکرد خاصی وجود ندارد ، توصیه می شود شماره گیری در موقعیت OFF باشد).

نصب حلقه دو ردیاب خودرو

وقتی DIP 3 را انتخاب می کنید ، این یک دکمه عملکردی است که می تواند حالت تشخیص سیم پیچ را تنظیم کند.
DIP MODE ON را انتخاب می کند این حالت حالت منطقی جهت گیری خودکار سیستم است → (وقتی وسیله نقلیه CH1 را به ترتیب CH2 اجرا می کند ، CH1 نشان دهنده عملکرد رله است ؛ اگر وسیله نقلیه CH2 به CH1 را به ترتیب اجرا کند ، CH2 نشان دهنده عملکرد رله است). اگر OFF انتخاب شده باشد ، سیم پیچ toroidal دو گروهی در حالت تشخیص مستقل است.

هنگامی که انتخاب می کنید از دکمه DIP 4 استفاده کنید ، این یک عملکرد حالت خروجی رله CH1 قابل تنظیم است:
DIP NO حالت خروجی رله DIP 4 CH1 وضعیت سیم پیچ CH1 ، حالت DIP حالت رله OFF CH1 را به عنوان خروجی حالت جامد ، رله CH1 را به عنوان حالت خروجی انتخاب می کند ، اگر ON برای نشان دادن ورود خودرو به موقعیت نصب سیم پیچ القایی انتخاب شود ، رله CH1 لحظه ای است خروجی عملکرد حالت خروجی رله CH1 است هنگامی که گزینه Double Vehicle Detector Loop Installation را انتخاب می کنید.

دکمه LD200 DIP 5 ، این حالت است که می تواند خروجی سیگنال سیم پیچ CH1 را تنظیم کند:
DIP NO وضعیت سیم پیچ CH1 حالت سنجش DIP 5 ، هنگامی که حالت DIP خاموش انتخاب می شود ، سیم پیچ CH1 در حالت القایی است. حالت خروجی رله CH1 ،   در صورت انتخاب ON ، سیم پیچ CH1 در حالت القایی است. رله CH1 دارای خروجی تاخیر 200 میلی متر و عرض پالس 600 میلی متر است. حالت خروجی رله CH1 را نشان می دهد

نصب حلقه دو ردیاب خودرو

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us