چراغ راهنمایی و رانندگی تجهیزات پارکینگ با چراغ راهنمایی سبز سبز ضد آب

چراغ راهنمایی و رانندگی تجهیزات پارکینگ با چراغ راهنمایی سبز سبز ضد آب
چراغ راهنمایی و رانندگی تجهیزات پارکینگ با چراغ راهنمایی سبز سبز ضد آب

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: JD-112F-2
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:68 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 ست (46 * 18 * 22 سانتی متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

تجهیزات پارکینگ  

کاربرد پارکینگ چراغ راهنمایی در مناطق بیشتر. با پیشرفت جامعه ، اتومبیل های بیشتری در شهر وجود دارند. مکانی که وسایل نقلیه به طور متمرکز در آن ذخیره و مدیریت می شود ، توسط انسانها لازم است که دستور ورود و خروج خودرو ، ایمنی ذخیره سازی وسیله نقلیه و جبران خسارت را بدهند   برای مدیریت ذخیره سازی وسیله نقلیه. در نتیجه ، محصولات سیستم پارکینگ هوشمند همانطور که زمان لازم است ظهور کرده و نقش مهمی در مدیریت پارکینگ های مدرن دارند. نام کامل سیستم پارکینگ سیستم مدیریت پارکینگ هوشمند است که معمولاً سیستم پارکینگ یا پارکینگ هوشمند نامیده می شود و همچنین با عنوان " پارکینگ " توسط خودیها سیستم پارکینگ از علم و فناوری مدرن مکانیکی و الکترونیکی و ارتباطی استفاده می کند و سخت افزار و نرم افزار کنترل را یکپارچه می کند. با پیشرفت فناوری ، هر روز که می گذرد سیستم مدیریت پارکینگ نیز تغییر می کند. در حال حاضر ، حرفه ای ترین سیستم پارکینگ فاقد پارکینگ کارت است. کاربرد پارکینگ چراغ راهنمایی در مکان های بیشتر.

تجهیزات پارکینگ

پارکینگ به سایتی گفته می شود که برای پارک خودروها استفاده می شود. پارکینگ را می توان به چهار دسته تقسیم کرد: گاراژ گرم ، گاراژ اتاق سرد ، پارکینگ و پارکینگ روباز. وظیفه اصلی پارکینگ نگهداری وسایل نقلیه پارک شده است. سیستم پارکینگ به نصب دستگاههای شناسایی خودکار در ورودی و خروجی منطقه پارکینگ مبتنی بر فناوری مدرن الکترونیکی و اطلاعاتی اطلاق می شود. کارت بدون تماس یا تشخیص پلاک برای قضاوت ، شناسایی ، پذیرش / رد ، راهنمایی و ضبط وسایل نقلیه ورودی و خروجی به منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. مدیریت هوشمند مانند شارژ ، رهاسازی و غیره ، هدف این است که به طور موثر ورود و خروج وسایل نقلیه و پرسنل را کنترل کنید ، تمام جزئیات را ضبط کنید و به طور خودکار مقدار شارژ را محاسبه کنید و مدیریت ایمن وسایل نقلیه و هزینه ها را در محل انجام دهید. تجهیزات پارکینگ چراغ راهنمایی ، تجهیزات فروش پارکینگ گرم.  

تجهیزات پارکینگ

 

 

سیستم پارکینگ با یکپارچه سازی فناوری کارت هوشمند القایی ، شبکه رایانه ای ، نظارت تصویری ، تشخیص تصویر و پردازش و فناوری کنترل خودکار برای مدیریت خودکار وسایل نقلیه در پارکینگ ، از جمله قضاوت هویت خودرو ، کنترل دسترسی ، تشخیص خودکار پلاک خودرو و بازیابی فضای پارکینگ. ، تحقیقات علمی ، عملکرد مثر ، مانند راهنمایی فضای پارک ، یادآوری ماشین ، نمایش تصویر ، تصحیح خودرو ، محاسبه زمان ، جمع آوری و تأیید هزینه ، آی فون صوتی ، کارت دستیابی خودکار (رسید). این عملکردها را می توان با توجه به نیاز کاربر و شرایط واقعی سایت به صورت انعطاف پذیر کاهش یا افزایش داد تا سیستم های مدیریت پارکینگ لوکس ، استاندارد و اقتصادی و سیستم های کنترل وسایل نقلیه در مقیاس و سطح مختلف را تشکیل دهند. پارکینگ سیستم مدیریت پارکینگ کارت القایی را تصویب می کند. مجموعه ای از تجهیزات مدیریت ورود و خروج در ورودی و خروجی پارکینگ نصب می شود تا تجهیزات پارکینگ ساخته شود   مکانی نسبتاً بسته را تشکیل می دهند. برای ورود و خروج از وسیله نقلیه ، فقط کارت القایی را که در جلوی جعبه خواندن کارت است تکان دهید. این می تواند بلافاصله بازرسی ، ضبط ، حسابداری ، شارژ و غیره را به اتمام برساند ، و دروازه های خط به طور خودکار باز و بسته می شوند تا مدیریت پارکینگ راحت و راحت انجام شود.

تجهیزات پارکینگ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us