سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.

سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.
سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.
سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 دایره (300 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب  

سیم پیچ لویی با کیفیت خوب   از یک سیم پیچ اطراف و یک صفحه مدار دیجیتال القایی تشکیل شده است. حلقه ضد خوردگی با کیفیت خوب   سیم پیچ (مواد سیم خط ضد خوردگی ویژه ای را برای اتصال به زمین تصویب می کند ، دارای ویژگی های مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر خوردگی است) ، حلقه با کیفیت خوب   سیم پیچ در زیر زمین 10-15 سانتی متر دفن می شود ، تا زمانی که وسیله نقلیه ای در جاده عبور کند ، سیم پیچ جریان القایی را تولید می کند و آن را به صفحه مدار منتقل می کند ، و سپس مدار مدار هیئت مدیره یک سیگنال سطح TTL یا یک خشک ایجاد می کند سیگنال اتصال به کنترل کننده یا دروازه الکتریکی. ردیاب خودرو در جلوی جعبه بلیط ورودی عمدتا با تابلوی کنترل ورودی و دستگاه صدور کارت اتوماتیک مطابقت دارد و عملکرد “ داشتن کارت ماشین ” و “ یک ماشین فقط یک کارت ” . هنگامی که وسیله نقلیه وارد سیگنال می شود و دکمه برداشت کارت را فشار می دهد ، دستگاه صادر کننده کارت به طور خودکار کارت را صادر می کند و ردیاب خودرو در زیر نرده دروازه با صفحه کنترل دروازه مطابقت دارد ، که به عنوان یک پیشگیری از سیل عمل می کند عملکرد هنگام عبور وسیله نقلیه.

سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب

 

اتوماتیک اتومبیل از گم شدن کارت جلوگیری می کند. همه باید بدانند که در سیستم استاندارد یک در یک ، وسایل نقلیه موقت از طریق بازیابی خودکار کارت وارد عمل می شوند. او فقط باید دکمه را فشار دهد. نقش حس زمین این است که به جای اینکه شخصی برای دریافت کارت دکمه را فشار دهد ، هنگامی که وسیله نقلیه در حال حاضر است کارت را بگیرید. بعد از عبور ماشین متوقف می شود. کارت شناسایی زمین برای شناسایی جهت وسیله نقلیه در سیستم خواندن کارت از راه دور استفاده می شود. برای دروازه های ورودی و خروجی نیز دو جهت وجود دارد. ابتدا اجازه بار بدهید. وقتی ماشین به معنای زمین باشد ، اهرم ترمز نمی افتد. ماشین از تیر عبور کرد. سیم پیچ آشکارساز حلقه ، سیم پیچ تشخیص ترافیک ، سیم پیچ سنسور حلقه.

سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب

 

مطابق نقشه ها ، خطوط اندازه سیم پیچ را روی سطح جاده بکشید و شیار کویل مربع شکل را مطابق خط توسط دستگاه برش جاده برش دهید.
1. اندازه سیم پیچ حس در پارکینگ به طور کلی 1.8 متر عرض و 1.2 متر طول دارد.
2. شکاف 10 سانتی متر X 10 سانتی متر را در گوشه برش دهید تا از برش سیم پیچ سیم پیچ در زاویه های راست جلوگیری شود.
3. عمق شیار 4 سانتی متر ، عرض شیار سیم پیچ 0.5 سانتی متر ، عرض شیار سرب سیم پیچ 1 سانتی متر است و عمق و عرض باید یکنواخت باشد. تا آنجا که ممکن است باید از آن اجتناب شود.
4- در مخزن برش خورده نباید بقایایی وجود داشته باشد ، خصوصاً اگر جسم سختی در آن نباشد. ابتدا آن را با آب بشویید ، سپس خشک کنید.
5. شیار سرب حلقه با کیفیت خوب   سیم پیچ باید به جزیره امن بریده شود تا از سرب در معرض سطح جاده جلوگیری شود. سیم پیچ زمینی مدفون شده پس از اینکه شیار سیم پیچ بریده و تمیز و خشک شد ، باید سیم پیچ را به موقع دفن کرد تا از افتادن بقایای داخل شیار جلوگیری شود.

سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب


 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us