آشکارساز فوتون تک با تامین کننده حلقه ردیاب خودرو

آشکارساز فوتون تک با تامین کننده حلقه ردیاب خودرو
آشکارساز فوتون تک با تامین کننده حلقه ردیاب خودرو

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-100
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:39 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

ردیاب تک فوتونی

آشکارساز تک فوتون   مورد فروش داغ ما. ما یک شرکت جامع متخصص در R & هستیم D ، توسعه ، تولید و فروش سیستم های هوشمند مدیریت پارکینگ. مبتنی بر درک عمیق الکترونیک ، هوش و اطلاعات است. ما به مشتریان خود کمک می کنیم امنیت و امنیت خود را افزایش دهند. خیاطی مجموعه ای از محصولات پیشرفته و قابل اعتماد برای مشتریان ساخته شده است. راه حل های جامع برنامه و سیستم خدمات جامع. محصول اصلی نجیب تجهیزات پارکینگ ، ردیاب حلقه وسیله نقلیه ، تشخیص دوربین فیلمبرداری است و اکثر مردم ردیاب حلقه را انتخاب می کنند و آنها را در یک تقاطع نصب می کنند.  

مثلا. یک کنترلر اصلی 1 مجموعه ای با 4 عدد کنترلگر برده ، چراغ راهنمایی کهربا سبز قرمز 8 میلی متری و آشکارساز چراغ راهنمایی 4 قطعه و چراغ راهنمایی عابر پیاده 8 عدد 200 میلی متر شما باید کنجکاو باشید که چرا در کل سیستم شمارش معکوس وجود ندارد. زیرا شمارش معکوس ما حالت یادگیری است.   و ردیاب حلقه ما بر عملکرد کنترل کننده تأثیر می گذارد. اگر شمارش معکوس را به هم متصل کنیم   تایمر این نمی تواند به طور طبیعی کار کند. بنابراین کل سیستم ما بدون تایمر شمارش معکوس است.   با راهنمای کاربر ما می توانید ردیاب ما را بشناسید   نصب و راه اندازی. آشکارساز حلقه القایی نجیب   با موارد مختلف برای انتخاب شما.  

ردیاب تک فوتونی


دفن شده از   ردیاب خودرو   باید بدانید که: جاده استاندارد به عرض 3 متر مدفون شده است. اندازه سیم پیچ زمینی 2 متر طول و 80-100 سانتی متر عرض دارد. زاویه 45 ° است و به طول 20 سانتی متر. فاصله بین سیم پیچ و کنار جاده حدود 30-50 سانتی متر است و سیم پیچ به صورت عمودی در حدود 4-6 پیچ قرار دارد. طول کل 30-40 متر است. پارامترهای برش دهانه دفن شده عبارتند از: عرض 3-5 میلی متر و عمق 40-50 میلی متر. عمق و عرض باید یکنواخت باشد. سعی کنید از وضعیت سوسو زدن و افتادگی جلوگیری کنید. سیم پیچ باید در موقعیت تعادلی دروازه یا کنترل کننده باشد.   مراقبت ویژه ای برای تمیز نگه داشتن مخزن و فاقد آب یا مایعات دیگر لازم است. سیم پیچ باید در هنگام پیچیدن سیم پیچ صاف شود ، اما نه خیلی محکم و نزدیک به پایین شیار. پس از زخم شدن سیم پیچ ، سرب خروجی دو پیچ خورده از طریق شکاف سرب خارج می شود. در روند سیم پیچ شکاف سیم ، مقدار واقعی القا سلف باید با استفاده از یک سلف آزمایش شود. پس از دفن شدن سیم پیچ ، می توان یک نخ نایلونی را برای محافظت بیشتر در اطراف سیم پیچ قرار داد. در آخر ، شیار را با آسفالت و رزین نرم ببندید. هنگام مسیریابی سیم پیچ ها ، حتماً سنگریزه های موجود در صندوق عقب را تمیز کنید تا از فشار دادن خودرو به جلو و عقب جلوگیری کرده و باعث شکستن یا شکستن سیم پیچ پوست شود.   ما سیم حلقه ردیاب وسیله نقلیه را نیز صادر می کنیم.  

ردیاب فوتونی

 

1. آشکارساز حلقه دروازه نوبل   با خط تولید قوی ، تیم توسعه حرفه ای ،   کارگران فنی حرفه ای ، تضمین واقعی. گارانتی به موقع و دو ساله پس از فروش برای آشکارساز فوتون ما.
2. شاهدان قدرت ، انبارهای گسترده انبار ، فراهم کردن ترتیب تحویل سریعتر برای مشتریان نیازمند.
3. ما بسیاری از شرکت های حمل و نقل همکاری داریم. بنابراین ما بهترین قیمت را برای شما ارائه می دهیم.    

ردیاب فوتونی


 


 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us