فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش حلقه ردیاب خودرو

فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش حلقه ردیاب خودرو
فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش حلقه ردیاب خودرو
فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش حلقه ردیاب خودرو
فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش حلقه ردیاب خودرو
فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش حلقه ردیاب خودرو

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-100
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:39 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

ردیاب حلقه ای خودرو

قیمت ردیاب حلقه ای یک نفره     ردیاب حلقه ای خودرو برای فروش حلقه ردیاب عیب یابی ردیاب حلقه ردیاب خودرو قیمت ردیاب حلقه ای یک وسیله نقلیه معمولاً از سه جز components تشکیل شده است. حلقه القایی از یک کابل ساده تشکیل شده است که در زیر جاده مدفون شده است. الکترونیک ردیاب در درجه اول از طریق کابل به دستگاه الکترونیکی متصل می شود. وجود وسیله نقلیه بر روی حلقه برای تأمین خروجی قابل تشخیص است. کنترل کننده ها ، به طور معمول برای پارکینگ ، حمل و نقل یا برنامه های کاربردی درب و درب صنعتی استفاده می شود.   ردیاب برای حلقه تنظیم می شود.

ردیاب حلقه ای خودرو


اثر فرومغناطیسی سیم پیچ حلقه - القا حلقه باعث افزایش جریان گردابی می شود - القایی حلقه اثر فرو مغناطیسی جریان گردابی را کاهش می دهد. حلقه سلف سیم پیچ هادی عایق بندی شده است ، با استفاده از یک هندسه خاص ، که توسط الکترونیک ردیاب کم است. تحریک سیگنال ولتاژ. میدان مغناطیسی حاصل هسته سیم پیچ این چرخه را احاطه می کند. هنگامی که منبع تغذیه به یک ردیاب وسیله نقلیه متصل به حلقه اعمال می شود ، دستگاه الکترونیکی به طور خودکار با حلقه سیم پیچ تنظیم می شود. این حلقه در فرکانس تشدید طبیعی حلقه خاص نوسان می کند

ردیاب حلقه خودرو   سیم پیچ در فرکانس تشدید طبیعی سیم پیچ حلقه دهنده وسیله نقلیه خاص که الکترونیک به آن متصل است ، نوسان می کند. فرکانس مستقیماً تحت تأثیر ظرفیت و القاt در الکترونیک ردیاب قرار دارد که در سیم پیچ القایی و اجزای الکترونیکی وجود دارد. به طور معمول آشکارساز در محدوده 30 تا 100 کیلوهرتز کار خواهد کرد. ردیاب حلقه خودرو LD-100   ردیاب های پارکینگ معمولاً در فرکانس های پایین تری کار می کنند. اثر این نوسان شار مغناطیسی اطراف هادی حلقه در جاده است.

ردیاب حلقه ای خودرو

وقتی وسیله نقلیه روی حلقه حرکت می کند و به شار مغناطیسی بریده می شود ، دو اثر ایجاد می شود. مواد فرومغناطیسی که به طور معمول در لاستیک های تسمه استیل و اجزای کوچکتر موتور وجود دارد ، باعث عمل ترانسفورماتور و افزایش القا حلقه می شوند.   این اثر فرو مغناطیسی نامیده می شود. اثر جریان گردابی ناشی از قسمت بزرگتری از شاسی و بدنه خودرو در مقابل میدان مغناطیسی قرار دارد و در نتیجه باعث کاهش القا induc حلقه می شود. اثر جریان گردابی معمولاً جایگزین اثر فرو مغناطیسی می شود. در نتیجه به طور کلی در القا حلقه کاهش می یابد. القا متناسب با فرکانس است ، بنابراین کاهش در القا حلقه منجر به افزایش فرکانس می شود. بنابراین ، با تجزیه و تحلیل تغییر مثبت فرکانس ، ردیاب وسیله نقلیه قادر است حضور خودرو را در حلقه احساس کند.   هنگام حرکت روی یک حلقه ، یک وسیله نقلیه باعث تغییر اندوکتانس می شود. این جدول تغییر القا معمولی را نسبت به Single Vehicle Loop Detector ناشی از انواع مختلف خودرو در شرایط ایده آل نشان می دهد. این اندازه حلقه در بیشتر تاسیسات پارکینگ مشخص است. تغییر القا توسط AL / L (Delta L بیش از L) نشان داده شده است که نماد درصد تغییر در القا نسبت به اندوکتانس بدون هیچ وسیله نقلیه است. این درصد نشان دهنده کاهش القا در برابر القا induc کل سیستم است. وسیله نقلیه ای که روی این جدول نشان داده نشده است اما قابل ذکر است دوچرخه ای است که باعث ایجاد القایی بسیار کوچک 0.02٪ می شود ، معادل تنظیم حداکثر حساسیت LD-100 Vehicle Loop   ردیاب ها تغییرات القایی بیش از یک حلقه را می توان به طور موثر با استفاده از واحد تشخیصی LD-100 اندازه گیری کرد.

ردیاب حلقه ای خودرو

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us