تشخیص تراکم ترافیک با تشخیص وسایل نقلیه در تصاویر رنگی برای فروش

تشخیص تراکم ترافیک با تشخیص وسایل نقلیه در تصاویر رنگی برای فروش
تشخیص تراکم ترافیک با تشخیص وسایل نقلیه در تصاویر رنگی برای فروش
تشخیص تراکم ترافیک با تشخیص وسایل نقلیه در تصاویر رنگی برای فروش
تشخیص تراکم ترافیک با تشخیص وسایل نقلیه در تصاویر رنگی برای فروش
تشخیص تراکم ترافیک با تشخیص وسایل نقلیه در تصاویر رنگی برای فروش

جزئیات محصول:

  • شماره سریال: LD-106
  • کشور مبدا:چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:39 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-4 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:50 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:5000 در هر ماه
Contact Us

تشخیص تراکم ترافیک

تشخیص تراکم ترافیک   برای دروازه مانع استفاده می شود. ایستگاه اتومبیل نیز شناخته می شود ، یک دستگاه ورودی و خروجی کانال است که به ویژه برای محدود کردن وسایل نقلیه موتوری در جاده استفاده می شود. برای مدیریت دسترسی به وسیله نقلیه به طور گسترده ای در ایستگاه های عوارض جاده ای و معابر وسیله نقلیه مدیریت سیستم پارکینگ استفاده می شود. و عملکرد اصلی وسیله نقلیه ما تشخیص می دهد که آیا ماشین داریم. سپس دروازه مانع آزاد خواهد شد. 1 تقاطع استاندارد حداکثر می تواند 8 قطعه ردیاب حلقه را نصب کند. در هر تقاطع 2 عدد نصب کنید. و می توانید با   ما مطابقت دهید سیستم کنترل کننده بی سیم و چراغ سیگنال ترافیک با شار بالا.  

تشخیص تراکم ترافیک

 


به عنوان مثال: 1 عدد کنترل کننده بی سیم خورشیدی + 4 عدد کنترل کننده سالو + 4 عدد کابینت کنترلر + 8 عدد 300 میلی متر کهربا سبز قرمز چراغ راهنمایی با شار بالا + 4 قطعه 200 میلی متر سبز قرمز چراغ راهنما برای عابر پیاده + 8 عدد واحد   ردیاب حلقه کانال. می تواند کاملاً کار کند. سال گذشته مشتری داشتیم که چنین راه حل پیکربندی بود. چه ' بیشتر ما می توانیم راه حل را به عنوان نیاز شما ارائه دهیم.

تشخیص تراکم ترافیک

تفاوت آشکارساز حلقه نجیب (تشخیص تراکم ترافیک)   با ردیاب حلقه مارک دیگر.
1. اولین تفاوت در سرعت تبدیل بود. آشکارساز حلقه نجیب   انتقال 20 ثانیه بود. تبدیل برای وسیله نقلیه بسیار مهم است   ردیابی   در مرحله اوج ، وسایل نقلیه زیادی وجود دارد. در این زمان ، سرعت واکنش حس زمین لازم است. اگر حس زمین به موقع تشخیص داده نشود ، وسیله نقلیه ای در حال عبور است. ازدحام وجود خواهد داشت. مورد دیگر این است که وقتی زمین وسیله نقلیه از دروازه خارج نشده است حس زمین تشخیص داده نمی شود تا وسیله نقلیه توسط دروازه پایین آمده شکسته شود.  

2. send different مارک یک رله بود. رله نجیب تشخیص چراغ راهنمایی از ژاپن تهیه می شود. همانطور که می دانیم رله یک وسیله کنترل الکتریکی است که وسیله ای الکتریکی است که وقتی تغییر در مقدار ورودی (مقدار تحریک) به نیاز تعیین شده می رسد ، یک گام از پیش تعیین شده در مقدار خروجی کنترل شده را در مدار خروجی الکتریکی ایجاد می کند. این یک تعامل بین سیستم کنترل (همچنین به عنوان حلقه ورودی شناخته می شود) و سیستم کنترل شده (همچنین به عنوان حلقه خروجی نیز شناخته می شود). معمولاً در مدارهای کنترل اتوماتیک استفاده می شود ، در واقع ". است سوئیچ اتوماتیک " که از یک جریان کوچک برای کنترل عملکرد جریان زیاد استفاده می کند. بنابراین ، نقش تنظیم خودکار ، حفاظت ایمنی و مدار تبدیل را در مدار بازی می کند.   رله مانند یک سوئیچ است. دو حالت به طور معمول باز و به طور معمول بسته وجود دارد. بنابراین رله برای تشخیص ازدحام ترافیک مهم است.  

3. سومین مورد متفاوت ، نشت بود. ردیاب حلقه نجیب (نشت تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی) بسیار ضعیف است. اما سایر   نام تجاری در نشت بسیار قوی تر است. نشت شار مغناطیسی ، انرژی میدان مغناطیسی است که منبع مغناطیسی از طریق یک مدار مغناطیسی خاص به هوا (فضا) نشت می کند. میدان مغناطیسی آهنربا هنگام بسته شدن در داخل ، به صورت مغناطیسی در معرض آن قرار نمی گیرد. وقتی قطب مغناطیسی از خارج تشکیل می شود ، یک میدان مغناطیسی تولید می شود و میدان مغناطیسی به بیرون حلقه تابش می شود. به طور دقیق ، میدان مغناطیسی نوعی نشت شار مغناطیسی است.  
 

تشخیص تراکم ترافیک


   
 

 

 


 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us