سیستم کنترل کننده ترافیک بی سیم خورشیدی

  سیستم کنترل کننده ترافیک بی سیم خورشیدی

NobTra وسیله نقلیه هوشمند فعال شده   راه حل کنترل ترافیک خورشیدی MulSla ، باعث می شود یک پلیس راهنمایی و رانندگی به راحتی و به طور موثر یک تقاطع جاده را با کنترل از راه دور بی سیم کنترل کند. چه ’ بیشتر این می تواند صدمه به سیستم کنترل ناشی از شبکه تنظیم نشده برق و آب و هوای رعد و برق را از بین ببرد. سیستم توسط باتری تأمین می شود. در طول روز ، صفحه خورشیدی برای تأمین سیستم ، انرژی نور را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. برق اضافی در باتری ذخیره می شود و انرژی الکتریکی شب هنگام به سیستم منتقل می شود. هر کنترل کننده salve آدرس IP خاص خود را دارد. کنترل کننده 16pcs slave با آدرس IP 16pcs. می توانید آن را در هر جهتی تنظیم کنید. (شرق ، جنوب ، غرب ، شمال). اضافی می توانید هر زمان کنترل چراغ راهنمایی کنترل کننده برده را تنظیم کنید. آن ' برای تنظیم زمان چراغ راهنمایی توسط برنامه تلفن یا رایانه مناسب است. حداکثر کنترل کننده 1 عدد 16 کنترل کننده برده را تجهیز می کند.   کنترل کننده چند منظوره می تواند متناسب با تقاطع های پیچیده یا تقاطع های مجاور باشد (فاصله بین تقاطع های مجاور باید بیش از 1 متر باشد). اگر دو تقاطع مجاور 1pcs master controller و 16pcs salve controller را نصب کند. نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود بلکه نصب را نیز تسهیل می کند.  

سیستم کنترل کننده ترافیک بی سیم خورشیدی

 

مزیت   سیستم کنترل کننده ترافیک بی سیم خورشیدی:

 

1. با ارتباط WIFI بین کنترل کننده با برنامه تلفن همراه. فاصله را در 20 متر تنظیم کنید. کنترل توسط Mobile APP ، آن ' مناسب برنامه و رفع اشکال در سایت است.

 

 

2. سیستم ارتباط بی سیم بین هر جهت را اتخاذ می کند و از یک کنترل کننده اصلی و کنترل کننده شوری تشکیل شده است که باعث صرفه جویی در هزینه های مواد و نیروی کار کابل های تخمگذار می شود.

 

 

3. پوشش سیگنال میزبان و برده گسترده است ، تا 200 متر. پایداری سیگنال. برای تقاطع های بزرگ و پیچیده مناسب است.

 

4. یک میزبان ، چندین برده. فقط یک میزبان مورد نیاز است و 1-16 سیگنال برده را می توان خودسرانه اضافه کرد.

 

5. GPS برای همزمان همزمان ، عملکرد موج سبز را به واقعیت تبدیل می کند. برای تسهیل بازرسی توسط رهبران ملی ، در تمام تقاطع ها چراغ سبز را بدست آورید.

6. برنامه سیگنال: اجازه دادن به راه حل 240 ، زمان 30 دوره ، 240 منو با 60 مرحله. مجاز کردن برنامه هفته ، برنامه ویژه روز ، تمام زمان قرمز ، برنامه افزودنی قرمز و ... کنترل کننده را می توان با تنظیم برنامه هفته (دوشنبه تا یکشنبه) و تنظیم برنامه تعطیلات تنظیم کرد.  

 

7. هر   سیستم کنترل کننده ترافیک بی سیم خورشیدی آدرس IP خود را داشت. می توانید آن را در هر جهتی تنظیم کنید. (شرق ، جنوب ، غرب ، شمال) .16 برده همزمان استفاده می شود و سیگنال ها با یکدیگر تداخل ندارند.  

 

8. این سیستم کنترل ترافیک برای انواع تقاطع های مشترک مانند تقاطع های جاده ای ، تقاطع های T شکل ، تقاطع های یک شکل و غیره مناسب است و حداکثر تا 64 کنترل درایو (36 کانال خودرو ، 16 کانال عابر پیاده) را پشتیبانی می کند .                

9. از چندین روش ارتباطی پشتیبانی کنید. ارتباطات اترنت ، ارتباطات WIFI ، ارتباطات GPRS ، ارتباطات 4G.                  

سیستم کنترل کننده ترافیک بی سیم خورشیدی

10. از ارتباطات تک رایانه ای و حالت ارتباطی کنترل متمرکز رایانه بالایی پشتیبانی کنید. کنترل متمرکز تقاطع های متعدد در شهر از طریق کنترل متمرکز حاصل می شود.

 

11. عملکرد نظارت بر مرکز کنترل کنترل کننده ترافیک   می تواند نظارت مرکز کنترل از راه دور ، ترمینال آنلاین کامپیوتر برای کنترل جریان ترافیک و مداخله دستی را تحقق بخشد

 

12. سیستم کنترل ترافیک بی سیم می تواند با چراغ راهنمایی ، ردیاب دوربین فیلمبرداری ، دکمه فشار یا دستگاه دیگری کار کند

 

13. از منوهای ویژه مختلف پشتیبانی کنید. مانند خاموش کردن صفحه نمایش ، چشمک زدن زرد از هر طرف ، همه قرمز از همه طرف ، و غیره سیستم کنترل مدیریت ترافیک نرم افزار با عملکرد مدیریت از راه دور. مانند خاموش بودن اتصال ، تماس با عجله ، چشمک زدن اجباری و غیره

 

14. Google ، Bing و غیره نقشه نیازی به به روزرسانی نقشه پشتیبانی نقشه آنلاین و داده های نقشه آفلاین ندارند.

 

15. وضعیت نور را می توان به صورت جهانی تنظیم کرد. به عنوان مثال ، می توانید زمان نور زرد را تنظیم کنید ، چشمک زدن زرد را فعال می کند ، نور زرد را قبل از روشن شدن چراغ سبز روشن کنید ، چراغ قرمز در لاین چشمک بزند ، تنظیم زمان چشمک زدن چراغ راهنما برای عابر پیاده و غیره را تنظیم کنید تا تنظیمات مختلف استانداردها و عادات کشورهای مختلف

 

16. با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و پایین. محدوده دمای کاری کنترل کننده چندگانه -40 ℃ -70 ℃ -40 بود.

 

17. با کابینت ، عملکرد ضد آب بهتر است. باتری ، شارژر خورشیدی و تخلیه و برده همه در کابینت قرار می گیرند که ضدآب ، ایمن و ضد سرقت است.

 

18. با 5 سال ضمانت کیفیت. خدمات فروش خوب و خدمات پس از فروش.  

بخش QC دقیق. قبل از تحویل کالا به شما. ما کیفیت کالاها را دوبار بررسی خواهیم کرد. بنابراین کیفیت می تواند تضمین شود.  

 

19. بر اساس نیاز واقعی شما. ما می توانیم راه حل مختلف چراغ راهنمایی خورشیدی بی سیم را برای شما ارائه دهیم.   طراحان حرفه ای تفاسیر تقاطع ها را بر اساس تقاطع های واقعی طراحی می کنند.                                  

 

20. ما می توانیم خدمات از راه دور ارائه دهیم. اگر سردرگمی دارید یا با مشکل سیستم کنترل کننده ترافیک بی سیم خورشیدی روبرو هستید.

سیستم کنترل کننده ترافیک بی سیم خورشیدی

 

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us