چراغ نوار ترافیکی LED ضد آب در فضای باز در معاملات

چراغ نوار ترافیکی LED ضد آب در فضای باز در معاملات

چراغ نوار ترافیکی LED ضد آب در فضای باز

    بسیاری از دارندگان اتومبیل این تجربه را دارند. فقط یک باند در جاده وجود دارد یا درختانی وجود دارد که در هر دو طرف جاده راه را مسدود می کنند. وقتی چراغ های راهنمایی منتظر هستند ، راننده ' خط دید توسط درخت یا کامیون بزرگ یا اتوبوس مقابل مسدود خواهد شد و چراغ های راهنمایی در تقاطع قابل مشاهده نیستند. بنابراین ، رفتار نور سیگنال اشتباه درک می شود.

    به منظور حل این مشکل ، Noble Opto چراغ چراغ راهنمایی و رانندگی LED را طراحی کرد. چراغ چراغ راهنمایی و رانندگی LED   به طور جداگانه بر روی بازوی متقاطع و قطب عمودی چراغ سیگنال قطب ترافیک نصب می شوند. وقتی سیگنال چراغ قرمز است ، چراغ قطب LED   به طور همزمان به عنوان یک چراغ قرمز نمایش داده می شود. هنگامی که چراغ سیگنال به یک نور زرد تغییر می کند ، سیگنال ترافیک زیر لوله به طور همزمان زرد را نشان می دهد. وقتی چراغ سیگنال به یک چراغ سبز تغییر می کند ، چراغ قطب LED   به طور همزمان به رنگ سبز نمایش داده می شود.

    برخی از مزایای نور قطب راهنمایی و رانندگی ، به ترتیب طراحی لامپ ضد مرگ ، تراشه led ، مشخصات پایین ، گزینه های رنگی ، درجه ضد آب IP68 ، لاستیک نرم و سه متر پوست و چسب نوار وجود دارد. در بخش زیر ، برخی از ویژگی های نور قطب ضد آب را معرفی می کنم.

چراغ نوار ترافیکی LED ضد آب در فضای باز

ویژگی های چراغ ترافیکی LED ضد آب در فضای باز  

  1. تایوان Jingyuan 5050 تراشه با روشنایی بالا. 5050 بلند   تراشه روشنایی با منطقه بزرگ نور ساطع کننده ، که می تواند به طور موثر انرژی نور را تبدیل کند. فلاش با فرکانس پایین ، فروپاشی کم نور ، طول عمر زیاد ، باعث روشنایی بیشتر سیگنال قطب نور می شود.
  2. صفحه راهنمای مس Puer ، عملکرد رسانایی قوی ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا. با استفاده از راهنمای مس خالص   صفحه ، عملکرد رسانا قوی ، انعطاف پذیری مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.
  3. طراحی ضد آب عایق بندی IP68 درجه ضد آب. چراغ سیگنال قطب ترافیک به طور یکپارچه با صفحه استقامت PC و چسب رزین اپوکسی گلدان شده است. عملکرد ضد آب و ضد گرد و غبار و سطح سیگنال از همان سطح سطح ضد آب تا IP68.
  4. ضد مرگ   فناوری لامپ یک مهره لامپ شکسته است ، هیچ نوری ساطع نمی شود ، و آن   بر نور طبیعی سایر مهره های لامپ تأثیر نمی گذارد.
  5. چراغ سیگنال قطب راهنمایی و رانندگی چراغ سیگنال راهنمایی و رانندگی را دنبال می کند. چراغ راهنمایی و رانندگی ضد آب در فضای باز می تواند به طور خودکار چراغ های راهنمایی را تشخیص دهد تا به چراغ های سیگنال پیگیری کامل برسد (برای رسیدن به این عملکرد به یک جعبه کنترل در هر جهت احتیاج دارد.) چراغ سیگنال قطب نور و چراغ راهنمایی چراغ راهنما ، رنگ روشن برای رانندگان و رهگذران - با یک هشدار بسیار خوب

      تفاوت اصلی بین این نوع چراغ قطب راهنمایی و رانندگی LED   و چراغ سیگنال معمولی این است که دو قطب چراغ سیگنال ترافیکی چشم نواز وجود دارد   روی تیر چراغ ، که می تواند با نور سیگنال تغییر کند. این نوع چراغ سیگنال در شبانه روز بسیار مشهود است و ظاهر کلی آن زیبا است. از فاصله 300 متری دیده می شود که بسیار چشم نواز است ، بنابراین در صورت مسدود شدن چراغ سیگنال به طور موثر از بروز رفتار سیگنال نادرست جلوگیری می کند.

چراغ نوار ترافیکی ضد آب در فضای باز

Noble Opto با طراحی چراغ راهنمای ضد آب در فضای باز LED قادر به رفع مشکلات ذکر شده قبلا خواهد بود. این می تواند قدرت نفوذ و دامنه نمایش چراغ های راهنمایی را به حداکثر برساند. حتی در وسایل نقلیه ای که توسط کامیون های بزرگ در ترافیک جمع می شوند ، مالکان خودرو هنوز می توانند چراغ راهنمایی را به خوبی مشاهده کنند و به طور موثر از " چراغ قرمز اشتباه " . این نوع نور بسیار روشن است.                                                                                                                                                                                    

چراغ نوار ترافیکی ضد آب در فضای باز

چراغ نوار ترافیکی LED ضد آب در فضای باز

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us