ردیاب حلقه خودرو

ردیاب حلقه خودرو  

ردیاب حلقه وسیله نقلیه به سنسوری اطلاق می شود که دانش کاملی از فیزیک داشته باشد. از نوع سیم پیچ toroidal ، از نوع سیم پیچ مربع ، از نوع اولتراسونیک ، از نوع راداری ، از نوع فیلم و غیره وجود دارد که معمولاً در گیت های عوارض بزرگراه ها استفاده می شود. انواع سیم پیچ توروئیدال ، نوع کوئل مربع ، نوع اولتراسونیک ، نوع رادار ، نوع فیلم و غیره وجود دارد. با توجه به عملکرد هزینه و قابلیت اطمینان بالا ، بیشترین استفاده از ردیاب وسیله نقلیه نوع سیم پیچ است. دو نوع ردیاب خودرو با سیم پیچ toroidal وجود دارد ، نوع جعبه ای و نوع کارت. این عمدتا از منبع تغذیه تنظیم شده ، سیم پیچ نوسان ، مدار منطقی ، ریزپردازنده ، رابط و مدار درایو ، مدار خروجی سیگنال ، سیم پیچ القایی و غیره تشکیل شده است.

ردیاب حلقه خودرو

اکنون ، ما در مورد ردیاب حلقه خودرو از فرم Noble Opto co.، LTD صحبت می کنیم. ما ردیاب را در یک محفظه ضد آب و هوا نصب می کنیم. آشکارساز باید تا حد ممکن به حلقه حسگر نزدیک باشد و همیشه به دور از میدان های مغناطیسی قوی نصب شود. علاوه بر این ، ما باید از اجرای سیم های ولتاژ بالا در نزدیکی ردیاب های حلقه جلوگیری کنیم. دان ' آشکارساز را بر روی اشیا لرزشی نصب کنید. وقتی جعبه کنترل در فاصله 10 متری حلقه نصب شود ، می توان از سیم های معمولی برای اتصال جعبه کنترل به حلقه استفاده کرد. بیش از 10 متر نیاز به استفاده از یک کابل محافظ 2 هسته ای دارد. فاصله بین جعبه کنترل و حلقه از 30 متر بیشتر نشود. آشکارساز حلقه همچنین دارای دو حالت پالس و حالت حضور است. پالس فقط حالت ارسال سیگنال است. به عنوان مثال ، وقتی وسیله نقلیه سیگنال را رد می کند ، سیگنال ارسال می شود ، میله سیگنال کار می کند و در ثانیه بعدی بلافاصله خاموش می شود. در حالت موجود ، وقتی وسیله نقلیه از آن عبور می کند ، سیگنال ارسال می شود و با دانستن اینکه خودرو دور است ، همیشه در حالت ارسال سیگنال کار می کند. این دو حالت متفاوت است و مناسبت های برنامه نیز متفاوت است.

ردیاب های خودرو

 

برنامه های کاربردی بسیاری از حس زمین وجود دارد ، مانند پارکینگ ها ، گاراژهای زیرزمینی ، تقاطع های چراغ راهنمایی و غیره ، که می توانند برای تشخیص وسیله نقلیه ، به طور عمده تشخیص فلز استفاده شوند. در سیستم پارکینگ ، برای تعیین نقش سیم پیچ زمینی ، ابتدا باید از محل سیم پیچ زمینی مطلع شویم. به عنوان مثال ، دو جنبه برای موانع ورود و خروج وجود دارد 1. ضد خرد کردن ماشین ، وقتی ماشین روی حلقه قرار دارد ، میله نمی افتد ؛ 2. ماشین از میله سقوط عبور می کند. ردیاب حلقه خودرو در کنترل کننده خروجی مشابه ردیاب حلقه وسیله نقلیه در کنترل کننده ورودی ، در سیستم خواندن کارت از راه دور (سیستم بلوتوث ، سیستم تشخیص پلاک خودرو) ، از ردیاب حلقه خودرو برای شناسایی جهت خودرو استفاده می شود. هنگامی که در یک گاراژ زیرزمینی یک سوپرمارکت بزرگ استفاده می شود ، تعداد اتومبیل های گاراژ را می توان اساساً بر اساس شرایط عبور وسایل نقلیه ارزیابی کرد و تعداد پارکینگ های باقیمانده را نیز ثبت کرد. در بسیاری از سوپرمارکت های بزرگ ، بیشتر از دستگاه حلقه یاب دو طرفه استفاده می شود. جهت ورود و خروج خودرو قابل استفاده است.

محوطه پارکینگ

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us