سری چراغ های راهنمایی با شار بالا با کیفیت بالا

چراغ راهنمایی با شار بالا با کیفیت بالا

سری چراغ های راهنمایی با شار بالا با کیفیت بالا

  بیش از 10 سال تجربه در زمینه تولید و ساخت سیگنال های مبتنی بر LED به ما امکان می دهد محصولات بسیار مطمئن و پیشرفته ارائه دهیم. منبع نور مرکزی همراه با سیستم لنز دوگانه نمایش سیگنال درخشان را امکان پذیر می کند.

معرفی چراغ راهنمایی با شار بالا با کیفیت بالا

  ترافیک نجیب سلام شار   نور از کامپیوتر ساخته شده و آفتابگیر نیز از نوع PC بوده ، در برابر فشار مکانیکی ، شرایط جوی نامساعد و تابش خورشید مقاوم است. چراغ های راهنمایی LED منبع نور مرکزی محصولات و سیستم های کم مصرف هستند که برای وسایل نقلیه روان و ایمن و همچنین حرکت عابر پیاده ها بسیار اساسی هستند. اینها با کیفیت بالا و بدون تعمیر و نگهداری ، با دید واضح در شرایط آب و هوایی ، نور بسیار مناسب هستند

به تصویر منفجر شده نگاه کنید ، می بینیم که لنزهای بیرونی رنگی هستند ، ما معمولاً روی لنزها نقاشی می کنیم ، البته ، ما همچنین لنزهای cobwed داریم که نیاز ندارند ' نقاشی و شکل آن گرد است ، و لنز واضح است   محدب متفاوت از چراغ های سیگنال راهنمایی و رانندگی معمولی ، پوسته چراغ سیگنال ترافیک با شار بالا ضخیم تر است. از آنجا که شار بالا ، قدرت بالا است ، مواد مولی در صفحه قدرت وجود دارد ، بنابراین به پوسته ضخیم نیاز دارد. با براکت صحبت کنید ، از چندین براکت می توان استفاده کرد: براکت L و براکت 10C یا C. این به مدلی که خلوص انتخاب می کند بستگی دارد. علاوه بر این ، الگوی می تواند طراحی شود ، اما فقط برخی از الگوی آسان ، نه الگوی پیچیده. اگر الگو بیش از حد پیچیده باشد ، عجیب و مبهم به نظر می رسد.

  .         سلام چراغ راهنمایی شار
 

ویژگی های با کیفیت بالا چراغ ترافیک شار بالا

  • چراغ راهنمایی با شار بالا با کیفیت خوب و طول عمر طولانی تر.
  • پوسته چراغ راهنمایی ضد عفونی کننده IP65 IP65 و سطح ضد آب ماژول های چراغ راهنمایی IP54 بود.
  • در   شرایط جوی سخت مانند نور مداوم ، باران ، گرد و غبار و غیره ، هنوز هم می تواند شاخص های دید و عملکرد خوب را حفظ کند.
  • مزیت منبع نور در صرفه جویی در انرژی بسیار مشهود است. یکی از ویژگی های قابل توجه آن مصرف کم انرژی است که برای کاربرد لامپ ها بسیار معنی دار است.
  • با 3 سال گارانتی کیفیت. در هنگام گارانتی ، اگر چراغ راهنمایی ما مشکلی به نظر برسد. مهندس خدمات فروش ما راه حل ارائه می دهد یا برخی از لوازم جانبی جدید را برای جایگزینی ارسال می کند.
  • یکی از مهمترین مزایای چراغ سیگنال ترافیکی ما زمان پاسخ سریع است.
  • سیگنال ترافیک LED در رزین اپوکسی فعال شده و به راحتی تحت تأثیر قرار نمی گیرد. بنابراین ، آن     مقاومت در برابر ضربه خوب و بدون مشکل ترک خوردگی پوشش شیشه.
  • مزیت در صرفه جویی در مصرف انرژی واضح است ، می تواند توسط انرژی الکتریکی مستقیماً به نور تبدیل شود و تقریباً هیچ گرمی ایجاد نمی شود. نوعی چراغ راهنمایی است.
  • در ذرت کارتن مقداری پشم گلابی قرار می دهیم. جلوگیری از آسیب دیدن در هنگام حمل و نقل.                                

با دانستن ویژگی های چراغ راهنمای شار بالا با کیفیت بالا ، در زیر در مورد کاربرد آن بحث خواهیم کرد. اگر می خواهید الگوی بیشتری بدانید ، ما می توانیم اطلاعات بیشتری را درباره   طراحی کنیم یا می خواهیم بدانیم چراغ راهنمایی با شار بالا ، لطفاً با من تماس بگیرید یا وب سایت شرکت ما را مرور کنید.

سلام چراغ راهنمایی شار سلام سیگنال های شار

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us