تایمر شمارش معکوس ترافیک 400 میلی متر

تایمر شمارش معکوس ترافیک 400 میلی متر

چراغ راهنمایی و مدل های مختلفی وجود دارد که می توان آنها را به اشکال مختلف ، ترافیک وسایل نقلیه ، اشکال عابر پیاده و غیره ساخت.   در بسیاری از مکان ها ، پارکینگ ها ، ایستگاه های قطار ، غرفه های عوارض ، پارک ها و غیره استفاده می شود ، چراغ راهنمایی برای رانندگی مورد نیاز است و عابران پیاده نیز به چراغ راهنما نیاز دارند. بعضی اوقات ، وقتی به چراغ ها نگاه می کنیم ، نمی گذاریم ' نمی دانید چه مدت باید منتظر بمانید ، با تماشای مداوم چراغ های قرمز ، مردم احساس اضطراب می کنند ، اما اگر چراغ شمارش معکوس همراه با قرمز ، زرد و سبز نصب شود ، ممکن است زمان برای افرادی که از آن عبور می کنند کاهش یابد ، که ممکن است چنین مزاحمی را کاهش دهد . اکنون ، شنژن   ما نجیب   این شرکت چراغ های شمارش معکوس 300.400.500 را راه اندازی کرده است ، 400 میلی متر از شمارش معکوس بیشتر استفاده می شود ، سپس من به طور خلاصه توابع و توابع آنها را معرفی می کنم.

تایمر شمارش معکوس ترافیک 400 میلی متر

تایمر شمارش معکوس 400 میلی متر ترافیک بخش مهمی از سیستم چراغ راهنمایی است که با استفاده از دیودهای LED شمارش معکوس ثانیه را نشان می دهد. رقم زمانبندی می تواند با توجه به سیگنال تغییر رنگ دهد و زمان عبور یا انتظار را به راننده نشان دهد. این ویژگی های بسیاری دارد. رنگ اعداد روی کارت شمارش معکوس قابل تغییر است و می تواند در رنگ های قرمز ، زرد و سبز استفاده شود و همچنین می تواند برای چشمک زدن تنظیم شود. هنگام بروز خطا ، برای اطمینان از ایمنی سوئیچ به طور خودکار بسته می شود.   از دو حالت جداگانه چرخه شمارش معکوس برای عابران پیاده و وسایل نقلیه پشتیبانی می کند.   علاوه بر این ، روشنایی دانه های لامپ به خودی خود قابل تنظیم است.   البته ، ما می توانیم از پیکربندی در محل ، که با توجه به بخشهای خاص جاده و شرایط خاص ماشین تنظیم شده است ، پشتیبانی کنیم ، تا بتوانیم بهتر از این عملکرد شمارش معکوس استفاده کنیم.

کنترل کننده چراغ راهنمایی خورشیدی

می توانید نگاهی به کاربرد تایمر شمارش معکوس ترافیک و چراغ سیگنال بیندازید.   تصویر ترکیبی از نور سیگنال و شمارش معکوس را نشان می دهد که در 4 چراغ ترکیب شده است.   رنگ عدد 3 رنگ است و با توجه به سه چراغ قرمز ، زرد و سبز رنگ تغییر می کند. مهره های لامپ فتیله شمارش معکوس عمدتا دانه های لامپ سه کاره هستند. با توجه به تنظیمات می توانید در هر زمان پرش کنید.   استفاده از این بسیار راحت است. می تواند همراه با حس زمین و سیستم کنترل مورد استفاده قرار گیرد. پس از عبور وسیله نقلیه ، می توان احساس کرد که زمان را اضافه می کند. این را می توان در شمارش معکوس نیز نشان داد. تغییر شماره زمان شمارش معکوس را می توان با توجه به تنظیمات سیستم کنترل ، هوشمندتر و راحت تر انجام داد.

سری کنترل ترافیک

 

طرح استفاده از شمارش معکوس نشان داده شده در شکل ، تصویر شرکت ما است ' محصولات مورد استفاده در هر مکان ، و بازتاب هنوز هم بسیار چشمگیر است. بعضی مکان ها وجود دارد که از کارت شمارش معکوس به طور مکرر استفاده می شود زیرا شما فقط باید تعداد تغییر رنگ بالا را ببینید ، اثر یک چراغ راهنمایی چند منظوره است و همچنین می تواند به 4 چراغ تبدیل شود (همانطور که در تصویر نشان داده شده است) دو) البته ، اگر می خواهید در مورد  . بیشتر بدانید تایمر شمارش معکوس ترافیک 400 میلی متر. یا چند فیلم درباره  . تماشا کنید تایمر شمارش معکوس با چراغ راهنمایی و سری کنترل ترافیک. ما همچنین فیلم ها یا تصاویر زیادی از محصول داریم.   شما می توانید شرکت ما ' وب (https // www.nobleled.com). آن ' تعجب آور است!

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us