برای عبور از عابر پیاده دکمه را لمس یا فشار کنید

      دکمه را لمس یا فشار دهید             دکمه فشار عابر پیاده

دکمه را لمس یا فشار دهید

دکمه لمسی یا فشار عابر پیاده   نوعی دستگاه سیگنال است که می تواند سیگنال کنترل را توسط عابر پیاده از طریق دکمه تغییر دهد ، باعث شود چراغ سبز موتور به نور قرمز و چراغ قرمز عابر پیاده به چراغ سبز تبدیل شود ، به طوری که عابر پیاده می تواند زمان عبور محدودی را بدست آورد .   دو نوع دکمه عابر پیاده در بازار وجود دارد که عمدتا دکمه های آن است پ دکمه فشار و لمس شناورها.   موارد زیر تفاوت بین دو نوع دکمه عابر پیاده است s

معرفی مختصر دکمه فشار و لمس عابر پیاده

        دکمه فشار عابر پیاده

1. دکمه فشار عابر پیاده ، دست باید دکمه را لمس کرده و فشار دهید.

2. کنترل کننده عابر پیاده یک سیستم کنترل تقاطع مستقل است.      

3. عمدتاً برای خیابانهای شریانی و خیابانهای با پیاده کمتر مناسب است.  

4. این محصول طراحی شده است   دوستانه ،   و بازار گسترده ای در سراسر جهان دارد.

5. کل سیستم از یک کنترل کننده تشکیل شده است.    

6. این دکمه از پلاستیک با یک چراغ نشانگر ساخته شده است ،     و همچنین یک لنز فرنل. چراغ نشانگر معمولاً وقتی عابر پیاده نیاز به عبور از خیابان دارد ، روشن است و باید در عرض 80 سانتی متر جلوی لنز فرنل روی دکمه حرکت کند ، تا بدنه ’ مادون قرمز توسط فوتوالکتریک ثبت می شود   سنسور مادون قرمز ، در این حالت ، چراغ نشانگر یک بار خاموش می شود ، به این معنی است که با موفقیت فعال شده است.

پیاده روی تاچ   دکمه

1. دکمه ماشه القایی ، دکمه لمسی عابر پیاده ، نماد نمایش می تواند انتظار یا چاپ را نشان دهد ، نماد از دست قرمز استفاده می کند.

2. آنها با یک سنسور ظرفیت تولید می شوند ، که به عنوان جایگزینی برای دکمه مکانیکی عابر پیاده تولید می شود. وقتی دست شما به اندازه کافی به سنسور نزدیک است ، Noble ’ s دکمه لمسی پیاده روی این را تشخیص داده و این اطلاعات را به دستگاه کنترل تقاطع منتقل می کند. علاوه بر این؛ برای عبور یا انتظار توسط صفحه روی دکمه به عابران پیاده هشدار داده می شود. دکمه لمسی با حساسیت کار می کند و تحت تأثیر   قرار نمی گیرد اشیاء خارجی.   نجیب ’ دکمه لمسی عابر پیاده را می توان در تمام گذرگاه های عابر پیاده خصوصاً جلوی مدارس ، بیمارستان ها ، محل عبور دوچرخه و غیره استفاده کرد.

3.Outlook طراحی کوچک ، بدیع ، جمع و جور ، ضد آب ، نصب آسان ، مواد ABS + PC ، مقاومت بالا و ضد پیری.

4. با یک دکمه لمسی غیر تماسی ، بهداشت بیشتر در مکان های عمومی ... با حساسیت بالا و طول عمر بالا.

5. پیاده   سیگنال رله خروجی دکمه لمسی. بنابراین می توانیم آن را به هر کنترل کننده ترافیکی که دارای یک رابط ورودی IO است متصل کنیم.    

دکمه عابر پیاده

نکات کلیدی   دکمه را لمس یا فشار دهید

        ایمنی عبور عابران از جاده را نمی توان از سیستم چراغ راهنمایی جدا کرد. به منظور تسهیل کارکرد وسایل نقلیه و اطمینان از ایمنی عابران پیاده ، استفاده از دکمه های عابر پیاده در بسیاری از کشورها به طور گسترده تری گسترش یافته است. با توجه به معرفی مختصر بالا ، دو نوع اصلی دکمه عابر پیاده وجود دارد. بنابراین ، NOBLE OPTO دکمه عابر پیاده را با توجه به وضعیت فعلی جهانی بهبود داده است.

        دکمه لمسی عابر پیاده ایمن تر از دکمه فشار پیاده است. در روزهای بارانی ، مردم ممکن است دکمه را لمس کنند   باعث برق گرفتگی می شود ، آن ’ خیلی خطرناک است بنابراین دکمه لمسی پیاده رو بهترین انتخاب است.

 

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us